close
متخصص ارتودنسی
اخبار روز
زمان و مکان عید فطر 95 در تهران
به دهکده آفتاب خوش آمدید دوستان عزیز

دهکده آفتاب

زمان و مکان عید فطر 95 در تهران
امروز یکشنبه 01 اسفند 1395

آخرين ارسالي هاي انجمن

زمان و مکان عید فطر 95 در تهران

نماز عید فطر ۹۵ در تهران کجا برگزار می شود؟

نماز پرشکوه عید سعید فطر ۹۵ به امامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای ساعت ۸ صبح روز عید سعید فطر با حضور میلیونی مردم مومن و روزه دار در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می شود.

درهای مصلای تهران از بعد از اذان صبح روز عید سعید فطر بر روی نماز گزاران باز است و متروی تهران نیز از ۴ صبح خدمات رایگان خود را آغاز می کند.

نماز عید سعید فطر راس ساعت ۸ صبح برگزار می شود که قبل از آن از ساعت ۷ صبح مراسم قرائت قرآن کریم و تواشیح اجرا می گردد.

گفتنی است در روز عید سعید فطر نماز گزاران می توانند به رایگان از خدمات اتوبوسرانی و مترو تهران جهت ایاب و ذهاب به مصلی بزرگ امام خمینی(ره) استفاده کرده و به دلیل اعمال محدودیت های ترافیکی و حتی المقدور از وسایل شخصی خود استفاده ننمایند.

 

نماز عید فطر 95 در تهران کجا برگزار می شود؟

طریقه خواندن نماز عید فطر

نماز عید فطر دو رکعت است.

در رکعت اول پس از تکبیرة الاحرام و قرائت حمد و سوره (بهتر است سوره اعلی باشد) پنج تکبیر گفته مى‌شود که پس از هر تکبیرى قنوت‌ خوانده مى‌شود،

 آنگاه بعد از تمام شدن قنوت پنجم تکبیر دیگرى گفته شده و به رکوع رفته و دو سجده را بجا آورده و برمى‌خیزند.

در رکعت دوم پس از قرائت حمد و سوره (بهتر است سوره شمس باشد) چهار تکبیر گفته مى‌شود و پس از هر تکبیر یک قنوت خوانده مى‌شود و آنگاه تکبیر دیگرى گفته شده و به رکوع مى‌روند و دو سجده و تشهد را بجا آورده و با گفتن سلام، نماز را به پایان مى‌رسانند.
 

در قنوت نماز عید فطر و قربان هر دعا و ذکرى بخوانند کافى است ولى بهتر است این دعا را به قصد امید ثواب، بخوانند:

«اللّٰهُمَّ اهْلَ الْکِبْرِیاءِ وَ الْعَظَمَةِ وَ اهْلَ الْجُودِ وَ الْجَبَروتِ وَ اهْلَ الْعَفْوِ وَ الرَّحْمَةِ وَ اهْلَ التَّقْوىٰ وَ الْمَغْفِرَةِ اسْأَلُکَ بِحَقِّ هٰذا الْیَوْمِ الَّذِى جَعَلْتَهُ لِلْمُسلِمینَ عیداً وَ لِمُحَمَّدٍ صَلَّى اللّٰهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ ذُخْراً وَ شَرَفاً وَ کَرٰامَةً وَ مَزیداً انْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ انْ تُدخِلَنى فی کُلِّ خَیْرٍ أَدْخَلْتَ فیهِ مُحَمَّداً وَ آلَ مُحَمَّدٍ وَ انْ تُخْرِجَنِى مِنْ کُلِّ سُوءٍ اخْرَجْتَ مِنْهُ مُحَمَّداً و آلَ مُحَمَّدٍ صَلَوٰاتُکَ عَلَیْهِ وَ عَلیْهِمْ اللّٰهُمَّ إِنِّی اسْألُکَ خَیْرَ ما سَأَلَکَ بِهِ عِبٰادُکَ الصَّالِحُونَ وَ اعُوذُ بِکَ مِمَّا اسْتَعاذَ مِنْهُ عِبٰادُکَ الْمُخْلَصُون

 

فطریه سال 95 ، زکات فطریه سال 95

 

محدودیت های ترافیکی نماز عید فطر ۹۵ در تهران

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به محدودیت های توقف در زمان برگزاری مراسم در مصلای تهران افزود: توقف هرگونه وسایل نقلیه در طول بزرگراه مدرس از میدان هفت تیر تا حقانی در هر دو مسیر، طول بزرگراه رسالت از بزرگراه آفریقا تا بزرگراه شهید صیاد شیرازی در هر دو مسیر (به استثتاء اتوبس های شرکت واحد)، طول خیابان شهید قنبرزاده حد فاصل بزرگراه رسالت تا خیابان شهید بهشتی در هر دو مسیر، طول خیابان شهید بهشتی از میدان تختی تا خیابان قائم مقام فراهانی و طول خیابان میرعماد حدفاصل خیابان شهید مطهری تا خیابان شهید بهشتی، ممنوع است.
وی گفت: توقف هرگونه وسایل نقلیه در طول خیابان شهید مفتح حدفاصل خیابان شهید بهشتی تا خایابان شهید مطهری، طول خیابان پاکستان از خیابان شهید بهشتی تا بزرگراه شهید مدرس، طول خیابان های هویزه و خرمشهر در حدفاصل قنبرزاده تا عشق یار( به استثتاء موتور سیکلت)، محدوده ضلع غربی میدان هفت تیر حدفاصل خیابان زهره و خیابان قائم مقام فراهانی و طول خیابان شهید مطهری حدفاصل بزرگراه مدرس تا خیابان سهروردی نیز ممنوع است.
سردار حسینی با بیان اینکه تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۴:۳۰ صبح روز عید (چهارشنبه) در معابر محدوده مصلای امام خمینی(ره) ممنوع است گفت: این ممنوعیت شامل تردد وسایل نقلیه سنگین( کامیون و کامیونت) نیز می شود.
وی خاطر نشان کرد: محدودیت تردد در خیابان شهید بهشتی از تقاطع سهروردی به سمت غرب تا خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان شهید علی اکبری از خیابان شهید مطهری به سمت شمال تا خیابان بهشتی، خیابان میرعماد از خیابان شهید مطهری تا خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان در ضلع غربی مصلای امام خمینی(ره)، طول خیابان های هویزه و خرمشهر حدفاصل صابونچی وخیابان شهید قنبر زاده، مسیر غرب به شرق بزرگراه رسالت در محدوده مصلا از تقاطع کردستان، مسیر شرق به غرب بزرگراه رسالت از پل سید خندان اعمال می شود.
رئیس پلیس راهور پایتخت به شهرندان و نمازگزاران توصیه کرد که برای حضور در نماز پرشکوه عید سعید فطر در مصلای امام خمینی (ره) از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.
وی همچنین با اشاره به پیش بینی پنج پارکینگ در اطراف مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برای خودروهای شخصی گفت: در محور بزرگراه رسالت پارکینگ های حکمت صدرا، گلگشت و بنیاد مستضعفان، برای نمازگزانی که از شرق، شمال و شمال غرب تهران به مصلا مراجعه می کنند، در نظر گرفته شده است.
وی خاطر نشان کرد: پارکینگ لجستیک ارتش واقع درخیابان شهید بهشتی نرسیده به خیابان شهید مفتح نیز برای نمازگزارانی که از مرکز و جنوب پایتخت به مصلای بزرگ امام خمینی(ره) می آیند، پیش بینی شده است.
سردار حسینی با اشاره به محل های پیش بینی شده برای پارک موتورسیکلت نمازگزاران نیز گفت: طول خیابان های هویزه و خرمشهر در ضلع شرقی مصلا حدفاصل صابونچی و شهید قنبرزاده برای این امر پیش بینی شده که موتورسوران موظف اند فقط در این دو خیابان پارک کنند.
وی در ادامه با بیان اینکه خدمات رسانی در پارک سوار بیهقی نیز از سه شنبه شب تا پایان مراسم نماز عید به حالت تعلیق در می آید گفت: مسافران می توانند از پارک سوارهای جنوب، شرق و غرب تهران تردد کنند.
سردار حسینی با اشاره به محل های پیش بینی شده برای انتقال خودروها و موتورسیکلت های پاک سازی شده افزود: پارکینگ لجستیک واقع در ضلع جنوبی مصلا و طول خیابان های قائم مقام فراهانی و میرزای شیرازی برای این امر پیش بینی شده است.

میزبانی شهرداری از نمازگزاران
این در حالی است که شهرداری تهران به عنوان یکی از نهادهای خدماتی شهری برای پذیرایی از نمازگزاران به عنوان میزبان وارد عمل شده و طی روزهای گذشته با تعریف ماموریت‌های خاص برای شهرداری این منطقه درصدد فراهم آوردن شرایط و اصلاح برخی معابر به منظور آمادگی هر چه بیشتر و استقبال از عید فطر است. علاوه بر این خدمات رایگان مترو و اتوبوس برای انتقال نمازگزاران به مکان برگزاری نماز عید فطر و تغییر در برنامه حرکت قطارهای مترو در کنار تدارک خودروهای ون و تاکسی هم از دیگر برنامه‌های است که مورد توجه مجموعه شهرداری تهران قرار گرفته است و شرکت واحد اتوبوسرانی و متروی تهران در این روز خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می‌کنند.

 

اعلام میزان زکات فطره
در عین حال همزمان با برگزاری نماز عید فطر صندوق‌های جمع‌آوری فطریه نیز برای جمع‌آوری زکات فطره در محل برگزاری نماز و مسیر تردد نمازگزاران نصب می‌شود. امسال هم مبلغ این واجب شرعی از سوی مراجع تقلید اعلام شده و براساس  فتوای آیت‌الله مکارم‌شیرازی، زکات فطره بر مبنای قوت غالب گندم در تهران مبلغ ۷ هزار تومان، در شهرستان‌ها ۶ هزار تومان و بر مبنای قوت غالب برنج، ۱۵ هزار تومان اعلام شده است. همچنین کفاره روزه غیرعمد مبلغ ۲ هزار تومان و کفاره روزه عمد مبلغ ۱۲۰ هزار تومان تعیین شده است. علاوه بر این حجت‌الاسلام محمدحسین شمس، مدیر دفتر آیت‎الله نوری‌همدانی از اعلام مبلغ زکات فطره و کفاره روزه‌ سال ۹۵ از سوی این مرجع تقلید خبر داد. حجت‌الاسلام شمس در این‌باره عنوان کرد: براساس نظر آیت‌الله نوری‌همدانی میزان زکات فطره براساس قوت غالب گندم به مبلغ ۶ هزار تومان و براساس قوت غالب برنج حداقل ۱۵ هزار تومان است. وی درباره کفاره روزه خاطرنشان کرد: کفاره روزه غیرعمد یک مد طعام (۷۵۰ گرم) براساس آنچه از آن زکات فطره پرداخت می‌شود، است و مبلغ آن نیز حدود هزار و ۵۰۰ تومان است.


آمادگی کمیته امداد برای جمع‌آوری فطریه
علاوه بر این به گفته مدیرکل امور اجرایی زکات کمیته امداد امام خمینی(ره) این کمیته برای جمع‌آوری زکات فطریه و توزیع آن بین نیازمندان  اعلام آمادگی کرده است. نجفعلی انتظاری، مدیرکل امور اجرایی زکات کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به برنامه‌ریزی کمیته امداد امام خمینی(ره) برای جمع‌آوری زکات فطره در روز عید فطر اظهار داشت: امسال با هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر شد صندوق‌های مشخصی با آرم شورای زکات با حضور افرادی که کارت شناسایی این شورا را دارند، در مصلا‌ها، مساجد، مراکز نیکوکاری و دفاتر کمیته امداد به منظور جمع‌آوری زکات فطریه استقرار یابد.
مدیرکل امور اجرایی زکات کمیته امداد امام خمینی(ره) از به کارگیری سیستم نوین توسط سامانه‌های موبایلی برای پرداخت زکات فطریه خبر داد و گفت: امسال برای نخستین‌بار از سیستم USSD، برای جمع‌آوری زکات فطریه استفاده خواهیم کرد و هموطنان می‌توانند با تماس با سامانه #۸۸۷۷* زکات فطریه، فطریه سادات، کفاره عمد و کفاره غیرعمد خود را با مشخص کردن استان، شهرستان و حتی محل سکونت خود پرداخت کنند.

 

 

 

نماز عید فطر 95 در تهران کجا برگزار می شود؟

kimiastone.com › صفحه اصلیمذهبیTranslate this page
Jul 2, 2016 - مراسم عید فطر 95 نماز پرشکوه عید سعید فطر 95 به امامت مقام معظم رهبری ... درهای مصلای تهران از بعد از اذان صبح روز عید سعید فطر بر روی نماز گزاران باز .... به مکان برگزاری نماز عید فطر و تغییر در برنامه حرکت قطارهای مترو در کنار ...

زمان و تاریخ عید فطر 95 - عید فطر 95 چند روز تعطیل است؟

www.amazing.ir/1394/01/18/time-eid-fetr-94/Translate this page
نظر کارشناسان در مورد زمان عید فطر 95 چه روزی زکات فطریه. ... طبق تقویم رسمی کشور در سال ۹۵ ، عید فطر روز چهارشنبه ۱۶ تیر ۹۵ خواهد بود مگر اینکه ... در عربستان سعودی روز دوشنبه روز عید اعلام شود اما در ایران روز سه شنبه روز عید فطر اعلام شود.

ساعت و مکان برگزاری نماز عید فطر در استان تهران 16 تیر 95

www.yeknice.ir/ساعت-و-مکان-برگزاری-نماز-عید-فطر-در-استان-ته...Translate this page
ساعت و مکان برگزاری نماز عید فطر در استان تهران 16 تیر 95/ساعت شروع نماز عید فطر تهران/لحظه شروع نماز عید فطر 16 تیر 95/نماز عید فطر 95 ساعت چند شروع ...

عید فطر 95 چه روزی است؟ - نمناک

namnak.com/عید-فطر-95.p32984Translate this page
Rating: 3.9 - ‎157 reviews
طبق محاسبات نجومی در شامگاه سه شنبه هلال ماه شوال در تمام پهنه ایران در شرایط مساعد آب و هوایی ... رویت هلال ماه شوال در عصر سه شنبه و عید فطر روز چهارشنبه ... عتیقی در مورد بهترین جای رصد هلال ماه شوال گفت:بهترین مکان برای رصد هلال ماه شوال در کشور ...

عید فطر رمضان 95 چه روزی است؟ | دانلود مداحی جدید 95 - محرم 95

www.yeknet.ir/node/635183/عید-فطر-رمضان-95-چه-روزی-است؟Translate this page
Jul 6, 2016 - عيد فطر 1395, عيد فطر 95, عيد فطر كي است,زمان عید فطر 95,تاریخ عید فطر 95,زمان دقیق ... استفاده قرار گیرد ولی در هیچ‌یک از کشورهای اسلامی به عنوان تقویم رسمی استفاده نمی‌شود. .... وضعیت رویت پذیری هلال شوال ۱۴۳۵ در ایران.

مکان های تفریحی برای عید فطر سال 95 - جدید 95

jadid95.ir › جدید 95Translate this page
Jul 4, 2016 - بهترین مناطق گردشگری در ایران با کمترین هزینه در نوروز 95 – نمناک ... Jun 24, 2016 – زمان و تاریخ دقیق عید سعید فطر سال 95 تاریخ عید فطر ...

ساعت و مکان برگزاری نماز عید فطر در تهران 95 – 1395 | جدیدترین ها در ...

jadide.ir/ساعت-و-مکان-برگزاری-نماز-عید-فطر-در-تهرا/Translate this page
زمان و مکان نماز عید فطر در تهران, عید فطر, نماز عید فطر, نماز عید فطر کجا برگزار میشه؟, نماز عید فطر کجاست؟,

زمان و مکان برگزاری نماز عید فطر سال 95 – 1395 | جدیدترین ها در سایت ...

jadide.ir/زمان-و-مکان-برگزاری-نماز-عید-فطر-سال-95-1395/Translate this page
زمان و مکان برگزاری نماز عید فطر سال 95 - 1395. ... خاله لیلا سلطان شیشه تهران و دستیارش خاله نسرین دستگیر شدند · پیام آیت الله خامنه ای به مسلمانان جهان و حجاج ...

نماز عید فطر ۹۵ در تهران کجا برگزار می شود؟ - نیک نیوز

niknews.ir/fa/news/.../نماز-عید-فطر-۹۵-در-تهران-کجا-برگزار-می-...Translate this page
Jul 5, 2016 - گفتنی است در روز عید سعید فطر نماز گزاران می توانند به رایگان از خدمات اتوبوسرانی و مترو تهران جهت ایاب و ذهاب به مصلی بزرگ امام ... نماز عید فطر 95 در تهران کجا برگزار می شود؟ ... واکنش قائم‌مقام وزیر کشور به خبر برکناریش.

تاریخ دقیق عید فطر 95 در کشورهای اسلامی | سال 1395 | جدید 95 | سال ...

kaber.ir/?p=24115Translate this page
Jul 5, 2016 - عید فطر 95 چه روزی است تاریخ عید فطر 95 مناسبت های سال 95 عید فطر 1395 تقویم سال 95 تقویم … ایران استایل درحالی‌که تقویم رسمی کشور، ...

نماز عید فطر 95 | سال 1395 | محدودیت های ترافیکی | جدید 95 | سال 1395 ...

kaber.ir/?p=23166
Jul 4, 2016 - ۲ روز پیش – نماز عید فطر 95 در تهران کجا برگزار می شود؟ ... و بخش کندوان می رساند مراسم با شکوه نماز عید سعید فطر امسال هم زمان با سراسر کشور با ...
Jul 2, 2016 - تاریخ و زمان دقیق عید سعید فطر 95,عید فطر در سال 95,عید فطر 1395,پوستر ... زمان عید فطر در کشورهای عربی و ایران در سال 1395 ... همواره در کشورهای مسلمان، بر حسب موقعیت مکانی آن کشور، رویت هلال ماه اول ماه شوال و روز عید فطر ...

زمان و تاریخ عید فطر 95 - دهکده آفتاب

www.dehkadeaftab.ir/زمان-و-تاریخ-عید-فطر-95.html
2 mins ago - Jul 3, 2016 - برچسب ها: عید فطر 95 چه روزی است، زمان و تاریخ دقیق عید ..... ساعت و مکان برگزاری نماز عید فطر در استان تهران 16 تیر 95/ساعت ...

زمان برگزاری نماز عید فطر 95 - دهکده آفتاب

www.dehkadeaftab.ir/زمان-برگزاری-نماز-عید-فطر-95.html
1 min ago - ساعت و مکان برگزاری نماز عید فطر در استان تهران 16 تیر 95/ساعت شروع نماز عید فطر تهران/لحظه شروع نماز عید فطر 16 تیر 95/نماز عید فطر 95 ...

عید فطر 95 چه روزی است؟ | چهارشنبه یا پنج‌شنبه

www.kolbenews.ir/.../روز-عید-فطر-1395-چهارشنبه-است-یا-پنجش...
Jul 3, 2016 - عید فطر 95 چه روزی است؟, آیا چهارشنبه عید فطر است؟,روز عید فطر 1395 چهارشنبه ... از 150 گروه در مناطق مختلف کشور برای رویت هلال ماه شوال مستقر خواهند شد. .... فیلم گل سامان نریمان بازی استقلال تهران و ماشین سازی 21 شهریور 95

آیا فردا چهارشنبه 16 تیر 95 عید فطر اعلام شد؟ - ماه رمضان 95 دانلود مداحی ...

ramazan95.blogsky.com/.../آیا-فردا-چهارشنبه-16-تیر-95-عید-فط...
Jul 6, 2016 - عید فطر 95 چه روزی است؟,آیا چهارشنبه عید فطر است؟,روز عید فطر 1395 ... 95 ,عید فطر 95 چند روز تعطیل است؟,عید فطر 95 چه روزیه؟,عید فطر 95 در ایران چه ... از 150 گروه در مناطق مختلف کشور برای رویت هلال ماه شوال مستقر خواهند شد.
لیست جشن های عمومی، داخلی و بین المللی، سال 94 و 95 ایران، تهران، شیراز، کیش، مشهد، اصفهان و... ... جشن های برگزارشده، درحال برگزاری و آینده، اطلاعات، زمان ، مکان و محل برگزاری جشن ها ، اخبار شروع و پایان جشن های ایران .... عید سعید فطر (١ شوال).
لیست و مرجع اطلاع رسانی کنسرت های عمومی و هنری سال 94 و 95 ایران، تهران، کیش، مشهد، ... زمان ، مکان و محل برگزاری کنسرت ها ، اخبار شروع و پایان کنسرتهای ایران.

زمان عید فطر 95 - نمونه سوال 95 - بلاگ

nemonesoal.blog.ir/.../زمان-عید-فطر-95-زمان-عید-فطر-95-کی-است...
Jul 3, 2016 - برچسب ها: عید فطر 95 چه روزی است، زمان و تاریخ دقیق عید سعید فطر ... با ٢٩ ماه رمضان بیش از ١٥ گروه با اسقرار در نقاط مختلف کشور برای رویت ...

3 days ago - تاریخ عید قربان 95 , ایران خبر. ... مکان قرارگیری تبلیغات شما ... زمان و تاریخ دقیق عید قربان 1395 | جدید 95 |

نماز عيد فطر سال 95

solarsystem95.rozblog.com/post/189Translate this page
Jul 9, 2016 - خطبه نماز عید فطر رهبر معظم انقلاب در مصلی تهران، تاریخ 16 تیر 95 ... می شود .... ساعت و مکان برگزاری نماز عید فطر در استان تهران 16 تیر 95

زمان عید فطر 95 - نمونه سوال 95 - بلاگ

nemonesoal.blog.ir/.../زمان-عید-فطر-95-زمان-عید-فطر-95-کی-است...Translate this page
Jul 3, 2016 - برچسب ها: عید فطر 95 چه روزی است، زمان و تاریخ دقیق عید سعید فطر ... با ٢٩ ماه رمضان بیش از ١٥ گروه با اسقرار در نقاط مختلف کشور برای رویت ...

نسیم آنلاین | محدودیت‌های ترافیکی پلیس به مناسبت عید فطر در تهران + ...

nasimonline.ir/.../محدودیت-های-ترافیکی-پلیس-به-مناسبت-عید-ف...Translate this page
Jul 4, 2016 - بر همین اساس شروع طرح انتظامی ترافیکی عید فطر از ساعت 24 روز .... راهور تهران بزرگ گفت: طرح LEZ در شورای عالی ترافیک عالی کشور مطرح شد و ...

تاریخ دقیق عید فطر 95 کی است؟ - ویکی‌پدیا

wikipedia.nasrblog.com/.../روز-عید-فطر-95-%7C-تاریخ-دقیق-عی...Translate this page
Jul 3, 2016 - زمان دقیق عید سعید فطر 95 چند شنبه است؟ ... اظهار کرد: بیش از 150 گروه در مناطق مختلف کشور برای رویت هلال ماه شوال مستقر خواهند شد. ... فطر 95 - عید فطر 95 چند روز تعطیل است؟,عید فطر 1395 چه روزی است؟ ,عید فطر 95 در ایران چه ...

زمان و مکان نماز عیدفطر گچساران/نظر مراجع تقلید درباره میزان فطریه سال95

fanooszagros.ir/?p=21222Translate this page
Jul 4, 2016 - فانوس زاگرس؛ به گزارش فانوس زاگرس ،نماز عید فطر چار شنبه هفته جاری در محل میدان امام خمینی (ره) شهر دوگنبدان رأس ساعت ۷/۳۰ صبح به امامت حجت ...

دوشنبه 22 شهریور 95 در کدام کشورها عید قربان است؟ - جدید عکس

jadidax.ir › دانلودخودروTranslate this page
14 hours ago - تاریخ عید قربان ۹۵ چه روزی است | جدید ۹۵ | سال ۱۳۹۵ | کبیر . …. در تقویم کشور عزیزمان ایران روز دوشنبه مورخه ۲۲شهریور ۱۳۹۵ برابر با روز ۱۰ ...

مکان و زمان نماز عید فطر تهران به امامت رهیر معظم 94 جستجو در خبرچه |

khabarche.ir/.../مکان+و+زمان+نماز+عید+فطر++تهران+به+امامت+رهیر...Translate this page
مکان و زمان نماز عید فطر تهران به امامت رهیر معظم 94 جستجو در خبرچه. 2 سال پیش. اینجا خبری از عید نیست/عید شهید به جای عید فطر و نماز میت به جای نماز فطر.

زمان و مکان نماز عید فطر در شهرستان اهر اعلام شد | رییس اداره - قطره

www.ghatreh.com/news/.../زمان-مکان-نماز-عید-فطر-شهرستان-اهر-اع...Translate this page
Jul 5, 2016 - ... حضرت معصومه (س) اقامه می شود · نماز عید فطر در 26 میعادگاه نماز جمعه خراسان جنوبی اقامه می شود ... استخدام انباردار در تهران | یکشنبه 21 شهریور 95 ...

وب سایت هیات حاج محمد رضا طاهری: هیات مکتب الزهرا علیها سلام

noorieh.info/Translate this page
زمان : از دوشنبه 95/3/17 از ساعت 24 تا شب عید فطر مکان : خیابان 17 شهریور نرسیده به میدان خراسان خیابان عجب گل حسینیه پیروان حضرت مهدی عج. گالری عکس ...

تور طبیعت گردی: تور یک روزه با ژیوار

95/06/26. موجود. قیمت اصلی 870,000 ریال. پرداختی شما 870,000 ریال. مشاهده جزئیات و خرید ... غار آبی دانیال و دشت دریاسر |تور تعطیلات عید قربان| استان مازندران ...

تاریخ دقیق روز عید قربان در سال 95 - جدیدترین های 95

jadidha95.ir/تاریخ-دقیق-روز-عید-قربان-در-سال-95/
2 days ago - روز و زمان دقیق عید قربان سال ۱۳۹۴ کی و چه موقع است؟ lfc94.rzb// . ... تاریخ روز عید فطر سال ۹۵ در ایران و عربستان – غرب موزیک | …

فهرست نمایشگاه های ماه مبارک رمضان - مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران

exbiz.org/12033/فهرست-نمایشگاه-های-ماه-مبارک-رمضان/
Jun 6, 2016 - زمان: از سوم ماه مبارک(پنجشنبه) تا پایان تعطیلات عید سعید فطر ... برچسب ها آدرس جشن رمضان 95آدرس جشن رمضان تهرانآدرس نوزدهمین جشن رمضانجشن ...

عید سعید فطر 95 در ایران چه روزی است

iranjavan.org/عیدعید-فطر-95-در-ایران-چه-روزی-است/
Jul 4, 2016 - ۱ روز پیش – برچسب ها: عید فطر ۹۵ چه روزی است، زمان و تاریخ دقیق عید ... عید سعید فطر سال ۱۳۹۵ در ایران روز چهارشنبه ۱۶ تیرماه است … .... ایران استایل درحالی‌که تقویم رسمی کشور، روز یکشنبه ۲۹ شهریور را عید سعید فطر

زمان عيد فطر در عربستان - شما

shomanews.com/fa/news/802543/زمان-عيد-فطر-در-عربستان
Jul 4, 2016 - چهارشنبه در ايران عید فطر است · عيد فطر در كشورهاي مختلف · ترکیه امروز را عید فطر اعلام کرد · تمهیدات ترافیکی برای برگزاری نمازعید فطر ... عيد فطر ، عيد فطر در عربستان ، عيد فطر 95. Bookmark ... مجازات‌های داعش برای برگزاری عید قربان در روز دوشنبه! .... انتقال 8 نفر از محکومان ایرانی از ارمنستان به کشور.

گلستان ما - اعلام زمان و مکان اقامه نماز عید سعید فطر در سراسر استان ...

golestanema.com/.../34679-اعلام-زمان-و-مکان-اقامه-نماز-عیدعید-ف...
Jul 6, 2016 - پس از اعلام چهارشنبه 16 تیر ماه 95 به عنوان عیدسعید فطر نماز این عید به صورت مشترک صبح فردا همزمان با سراسر کشور در مصلی ها ، امامزادگان ...
Jun 24, 2016 - تاریخ عید فطر 95 , تاریخ عید فطر سال 95 , زمان عید فطر 95 , ... عید سعید فطر سال ۱۳۹۵ در ایران مطابق با اول شوال ۱۴۳۷ قمری برابر با، (چهارشنبه ...
Jul 5, 2016 - دولت بهار: رئيس پليس راهور پايتخت گفت: از ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ... تمهيدات ترافيكي پليس راهور تهران ويژه نماز عيد فطر سال 95 اظهار كرد: با ...

عید فطر 1395 چه روزی است؟ - آسمونی

www.asemooni.com › دین و اندیشهمناسبت های مذهبی
عید فطر چه روزی است,عید فطر چه روزیه,روز عید فطر,عید فطر امسال,عید فطر,روز عید فطر,تاریخ عید ... همواره در کشورهای مسلمان، بر حسب موقعیت مکانی آن کشور، رویت هلال ماه اول ماه شوال و روز عید فطر متغیر است به صورتی که ... عید فطر 95. عید سعید فطر سال 1395 در ایران روز چهارشنبه 16 تیرماه است (wednesday, July 06, 2016) و ...

طریقه خواندن نماز عید فطر - بیتوته

www.beytoote.com/religious/grateful/fetr-prayer-tide.html
طریقه خواندن نماز عید فطر نماز عید فطر اعمال عید فطر سوال : ایا حضور در نماز عید فطر بر هر مسلمانی واجب است ؟ ... پاسخ : این نماز در زمان حضور امام(علیه السلام) واجب است و باید به جماعت خوانده شود، ولی در زمان ما ... 6ـ در نماز عید بر زمین سجده کند و در موقع گفتن تکبیرها دستها را بلند کند. .... اسباب کشی, اثاث کشی, باربری شرق تهران ...

Searches related to زمان

زمان و مکان برگزاری نماز عید قربان در تهران!

toyana.ir/post/زمان+و+مکان+برگزاری+نماز+عید+قربان+در+تهران!Translate this page
زمان و مکان نماز عید قربان در تهران سال 95 | جدیدترین … ... نماز عید قربان تهران, ... زمان و مکان ... زمان و مکان اقامه نماز عیدفطر در استان تهران | تراز. زمان و مکان اقامه نماز .

دانلود جدید ترین ها - زمان و مکان برگزاری نماز عید سعید فطر

newsqm.com/post/84864.htmlTranslate this page
Aug 16, 2016 - دانلود جدید ترین ها - زمان و مکان برگزاری نماز عید سعید فطر - وردنجان ,نماز ... فطر 95 برگزاری نماز عید فطر تهران برگزاری نماز جمعه تهران برگزاری ...

عید فطر 95 چند شنبه اس؟, روز عید فطر چند شنبه است ... - نود تی وی ایران

90tv.iran.sc/post633.phpTranslate this page
Jul 2, 2016 - نظر کارشناسان در مورد زمان عید فطر 95 چه روزی زکات فطریه, عيد فطر 95 ... ایران استایل درحالی‌که تقویم رسمی کشور، روز یکشنبه 29 شهریور را عید ...

اخبار روز - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/lastnewsTranslate this page
داغ ترین و جدیدترین اخبار روز، لحظه به لحظه از مهم ترین رویدادهای ایران و جهان بصورت 24 ساعته. ... رئیس سازمان دامپزشکی تهران گفت: ۶۵ جایگاه عرضه و ذبح دام برای عید قربان در استان تهران درنظر .... سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اطلاعیه این سازمان درباره زمان انتشار اصلاحات دفترچه‌ ..... عناوین روزنامه های ورزشی 95/06/21 ...

PressTV-خطبه نماز عید فطر رهبر معظم انقلاب

www.presstv.ir/DetailFa/2016/.../Eid-fitr-Iran-WednesdayTranslate this page
Press TV
Jul 6, 2016 - خطبه نماز عید فطر رهبر معظم انقلاب در مصلی تهران، تاریخ 16 تیر 95 ... حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمودند دشمنان برای این که نسل جوان کشور را از دین دور کنند ... نماز عید فطر امسال همزمان در ساعت 8 صبح در مساجد، تکایا و اماکن مذهبی در ...

خبرگزاری تسنیم - نماز عید سعید فطر در ۱۹ نقطه استان سمنان اقامه می‌شود‌

www.tasnimnews.com/.../نماز-عیدعید-فطر-در-19-نقطه-استان-...Translate this page
Jul 4, 2016 - مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان سمنان با اعلام زمان و مکان برگزاری نماز عید سعید فطر گفت: نماز عید فطر صبح چهارشنبه ...

انتقاد مولوي عبدالحميد از محاصره نماز عید فطر اهل سنت - سایت خبری ...

www.tabnak.ir › صفحه نخستاجتماعيTranslate this page
Rating: 89% - ‎27,394 reviews
امسال با برگزاری حدود 10 مراسم نماز عید که در جاهای مختلف با 100 نفر، 200 نفر، ... به گزارش شيعه آنلاين، «مولوي عبدالحميد» چهره سرشناس اهل سنت ايران سه روز پيش در سخنراني نماز عيد فطر زاهدان گفت: چندین سال .... من به عنوان یک شیعه اگر روزی به زاهدان سفر کنم مطمءنا به آقای مولوي عبدالحميد ... جلد پیروزی/یکشنبه 21 شهریور 95 ...

مکان و زمان برگزاری نماز عید فطر در نقاط مختلف کهگیلویه وبویراحمد ...

sobhezagros.ir/News/63737.htmlTranslate this page
Jul 6, 2016 - پیش بینی می شود با رویت هلال ماه شوال چهارشنبه 16 تیر 95 عید سعید فطر باشد. مکان و ساعت برگزاری عید سعید فطر در نقاط مختلف استان را در زیر مشاهده می کنید: ... فرود اضطراری هواپیمای یاسوج - تهران به خاطر درب باک بنزین ...

محل نماز عید فطر 95 در شیراز - مجله تفریحی ایران مارکت

iranmc.in/search/?q=محل+نماز+عید+فطر+95+در+شیرازTranslate this page
Jul 5, 2016 - در کدام کشورها چهارشنبه عيد فطر است؟ تعطیلات عيد فطر در دیگر کشورها چند روز است؟ + عکس عکسی زیبا از نماز عيد فطر در مصلی تهران.

عید فطر 95 چه روزی است؟ - اترین موزیک

atrinmusic.ir/.../عید-فطر-95-چه-روزی-است؟-آیا-چهارشنبه-16-تیر-9...Translate this page
Jul 6, 2016 - عتیقی در مورد بهترین جای رصد هلال ماه شوال گفت:بهترین مکان برای رصد هلال ماه ... در ایران به احتمال زیاد چهارشنبه ۹۵/۴/۱۶ روز عید فطر است در غیر ...

عید فطر 95 چه روزی است؟ - اترین موزیک

atrinmusic.ir/2016/07/عید-فطر-95-چه-روزی-است؟/Translate this page
تاریخ روز عید فطر سال ۹۵ در ایران و عربستان ، عید فطر ۹۵ چه روزی است ، عید فطر ... عتیقی در مورد بهترین جای رصد هلال ماه شوال گفت:بهترین مکان برای رصد هلال ماه ...

زمان و تاریخ دقیق عید سعید فطر سال 95 - کافه پارس

www.cafepars.com/Forum/Post/2241Translate this page
Jun 24, 2016 - تاریخ روز عید فطر سال 95 در ایران و عربستان - غرب موزیک ... Translate this pageJun 3, 2015 - عید فطر 95,زمان عید فطر 1395,عید فطر رمضان 95,زمان عید فطر رمضان ..... استخدام نهاد کتابخانه های عمومی کشور سال ۹۵ + اسامی بخشی از .

حضرت آيت الله سيستانى (مدظله العالى) - Aviny.com

www.aviny.com/occasion/islamic/ramazan/87/.../Sistani.aspxTranslate this page
سؤال : حکم کسي که ماه رمضان بر اساس شهادت دو نفر 29 روز روزه گرفته اند چيست ؟ ... و با توجه به معين كردن وقت اذان بطور دقيق در ايران آيا لزومي دارد؟ .... سؤال : با توجه به اينكه مسافر ميتواند در چهار مكان مقدس كه در رساله عمليه ذكر گرديده نماز را ..... سؤال : آيا مي توان در تشخيص اول ماه مبارک رمضان و عيد فطر از ابزار و دستگاه پيشرفته ...

پربیننده ترین خبرهای 4ساعت گذشته خبرگزاری ها - فرهنگیان نیوز ...

www.farhangiannews.ir/rss-34-پربیننده%20ترین%20خبرهای%2...Translate this page
هم زمان با روز عرفه و با وجود محرومیت حجاج ایرانی از حضور در مناسک حج ابراهیمی، کاربران ... کاربران شبکه های اجتماعی در ایران و 22 کشور دیگر با راه اندازی . ... نماز عید قربان به امامت آیت الله خاتمی در دانشگاه تهران و با حضور نمازگزاران اقامه شد. ..... شیرین برای هواداران دو تیم زیاد ثبت شده و تقدیر در واپسین روزهای تابستان داغ 95 بر .

برنامه هیات ها و سخنرانان در شب های ماه مبارک رمضان - وارث

vareth.ir/fa/.../برنامه-هیات-ها-و-سخنرانان-در-شب-های-ماه-مبارک-رمضا...Translate this page
Jun 5, 2016 - وارث: برنامه های شب های ماه مبارک رمضان هیئت رزمندگان غرب تهران: 1. ... زمان: ازشب اول ماه مبارک رمضان (دوشنبه17خرداد95)تا شب عیدفطر-- ساعت22.30 5. ... مکان : خیابان 17 شهریور نرسیده به میدان خراسان خیابان عجب گل حسینیه پیروان ...

پایگاه جامع مداحی حاج میثم مطیعی

meysammotiee.ir/Translate this page
بر اساس سیاست سعودی‌ها، چادر حجاج ایرانی دوررترین مکان به رمی جمرات است ... وقتی عید قربان روز جمعه باشد اصطلاحاً حج اکبر نام دارد و خیلی از سعودی‌ها هم در موسم ... این را هم بدانید که این چند روز سعودی‌ها با فرافکنی به‌شدت علیه جمهوری اسلامی ایران در حال .... جلسه هفتگی مورخ 95/06/04 هیأت شهدای گمنام به مناسبت "شب زیارتی مخصوص ...

زمان دقیق عید فطر 95 – عیدفطر چند شنبه است؟ | نوروز 95 | سال 95 | هفت ...

www.nowruz95.ir/.../زمان-دقیق-عید-فطر-95-عیدفطر-چند-شنبه-ا...Translate this page
Jul 6, 2016 - سفر مجازی و رویایی در ایران و جهان با یک کلیک ... وی افزود: به احتمال زیاد سه‌شنبه روز آخر ماه رمضان و چهارشبه عید فطر است اما اگر در غروب ... مورد اطمینان و معتبری بر رؤیت هلال در نقاط مختلف کشور برسد، این گزارشها به ستاد استهلال ...

فرد مطلبمکان های تفریحی برای عید فطر سال 95 - فرد مطلب

forpost.ir/مکان-های-تفریحی-برای-عید-فطر-سال-95/Translate this page
Jul 4, 2016 - ۱۳۹۵/۰۴/۱۵ ~ ۱۸٫ تعطیلات عید فطر در یک نگاه » خارجی. گروه. عنوان. ظرفیت … ... بهترین مناطق گردشگری در ایران با کمترین هزینه در نوروز ۹۵ – نمناک ... کنسرت های برگزارشده، درحال برگزاری و آینده، اطلاعات، زمان ، مکان و محل …

کنسرت های دبی برای عید فطر ۹۵ | تور دبی

www.dxbsir.com/کنسرت-های-دبی-برای-عید-فطر-۹۵.htmlTranslate this page
Jun 18, 2016 - نحوه انتقال پول از ایران به دبی از طریق صرافی های تهران امکان پذیر است. زمان صدور ویزای دبی برای ... نرخ تور دبی برای شهریور و مهر 95 برای اقامت سه شب و 4 روز در اتاق دو تخته ... عید فطر ۹۵. مکان کنسرت های دبی برای عید فطر ۹۵.

اعلام زمان و مکان اقامه نماز عید فطر در استان تهران/ اقامه نماز عید در بیش از ...

www.mehrnews.com/.../اعلام-زمان-و-مکان-اقامه-ن...Translate this page
Mehr News Agency
Jul 28, 2014 - حجت الاسلام سیدمحسن محمودی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ستادهای برگزاری نماز جمعه آمادگی کامل دارند تا نماز پرشکوه عید سعید فطر را در ...

صدخبر

sadkhabar.ir/Translate this page
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود. .... انتقال ۲۲ زندانی از جمهوری آذربایجان به ایران در روز عید قربان.

زمان و مکان برگزاری نماز عید فطر - پایگاه خبری تحلیلی مهرورزی

mehrvarzi.ir › آخرین اخبارTranslate this page
Jul 22, 2014 - نماز عید سعید فطر امسال در تهران در مصلای بزرگ حضرت امام خمینی (ره) به امامت مقام معظم رهبری اقامه می شود. ... زمان و مکان برگزاری نماز عید فطر. Posted by پارسا. Date: تیر ... کپی رایت 95-1391 گروه سیاسی خبری مهرورزی - نسخه سوم.

خبرهای شبکه خبر | خبر فارسی

khabarfarsi.com/شبکه_خبرTranslate this page
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در تهران نماز عید قربان 8 صبح در دانشگاه تهران و به امامت ... اخبار مشروح 19, یکشنبه 21 شهریور 95. +0. مناجات و راز و نیاز با حضرت حق در روز عرفه/ تشییع شهدا در سراسر کشور / بارش باران و کاهش دما از فردا ...

زمان نماز عید فطر سال 95 در دزفول - اخبار ایران و جهان

newsreaders.ir/search/?q=زمان+نماز+عید+فطر+سال+95+در...Translate this page
زمان نماز عید فطر سال 95 در دزفول .... شده و با برگزاری مراسم تودیع و معارفه به محل جدید کار خود در دزفول نقل مکان کرده بود. ... اقامه نماز عید قربان در دانشگاه تهران.

هزينه قیمت و زمان و تاریخ و ساعت برگزاری کنسرت هاي عيد 95

www.axmusicdl.ir/.../هزينه-قیمت-و-زمان-و-تاریخ-و-ساعت-برگزاری...Translate this page
Mar 14, 2016 - کنسرت های عید 95 تهران مشهد اصفهان | دانلود جدید 95 .... قربانی و... در راه اند. زمان،مکان و بهای بلیت کنسرت های زمستانی را در سایت نمناک ببینید. ..... هتل آپارتمان قصر آرمانی میزبان شما در ایام عید سعید فطر در جزیره زیبای کیش.

محل نماز عید فطر 95 در شیراز

4khabar.ir/search/?q=محل+نماز+عید+فطر+95+در+شیرازTranslate this page
Jul 15, 2016 - تصاویر منتخب تصاویر نماز عید فطر در تهران تصاویر منتخب .... این مسابقات که بمدت 3 روز در 2 بخش زنان و مردان برگزار شد، دوچرخه سواران مرد ...

مکان نماز جمعه تهران 24 2 95 - اخبار ایران و جهان

newsshare.ir/search/?q=مکان+نماز+جمعه+تهران+24+2+95Translate this page
Jul 1, 2016 - مکان نماز جمعه تهران 24 2 95 ... نماز جمعه این هفته (روز قدس) تهران ... معاون تبلیغات و ارتباطات آستان قدس رضوی گفت: نماز عید فطر به امامت آیت الله ...

زمان و مکان اقامه نماز عید فطر در ورامین اعلام شد | خبروان

khabarone.ir/news/2514578Translate this page
Jul 5, 2016 - سرشماری 95 گامی بلند برای توسعه روستایی دارای ۹ خبر مرتبط ... دسته: استان ها-استان ها ( استانها-تهران ) ... زمان و مکان اقامه نماز عید فطر در ورامین اعلام شد ... محمودی اضافه کرد: نماز باشکوه عید سعید فطر در ساعت هشت صبح روز عید به ...

ایران اجرا ۰ فروش بلیت کنسرت

www.iranejra.com/Translate this page
چهار شنبه، 24 شهریور 95 ساعت 21:30 · انتخاب صندلی · پنج شنبه، 25 شهریور 95 ساعت 18:00 · انتخاب صندلی · پنج شنبه، 25 شهریور 95 ساعت 21:30. کنسرت سنتی ...

پایگاه اطلاع رسانی استاد حسین انصاریان

www.erfan.ir/farsi/Translate this page
گزارش تصویری/ سخنرانی استاد انصاریان در روز شهادت امام باقر(ع) در بیت آیت الله العظمی ... قرائت دعای عرفه توسط استاد انصاریان در حسینیه هدایت تهران ... عید سعید قربان مبارک .... حضرت سيد الشهداء، عليه السلام، در مدت شش ماهى كه در مكه بودند و در اين شهر اقامت داشتند، با مردمان بسيارى در منى و عرفات و ديگر مكان هاى مربوط به مناسك ...

اعلام زمان گشایش درب‌های مصلی در عید سعید فطر/ بازگشت طرح زوج و فرد ...

www.ilna.ir/.../387160-اعلام-زمان-گشا...Translate this page
Iranian Labour News Agency
Jul 4, 2016 - ویژه نامه روز کارگر 95 ... اعلام زمان گشایش درب‌های مصلی در عید سعید فطر/ بازگشت طرح زوج و فرد به حالت قبل. ایلنا: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ محدود پارکینگ ها و چگونگی خدمات رستانی ... سردار حسینی در مورد اجرای طرح LEZ گفت: این طرح در شورای عالی ترافیک کشور مطرح شده و اطلاع‌رسانی آن از طریق پلیس ...

سایت خبری - تحلیلی موسیقی ما

www.musicema.com/Translate this page
او از شریف به عنوان هنرمندی یاد کرد که 6 دهه از عمرش را صرف خدمت به هنر ایران کرد: «نمی‌خواهیم باور کنیم که فرهنگ شریف را از ..... طنین موسیقی در شهرستان‌های ایران هم زمان با عید سعید قربان / از محمد اصفهانی تا گروه سون ... تاریخ : پنج شنبه 8 مهر 95.
You visited this page on 9/1/16.

مرجع فارسی زمان تاریخ عید فطر ۹۵ | جستجو |

marjafarsi.ir/list/زمان+تاریخ+عید+فطر+۹۵.htmlTranslate this page
زمان تاریخ عید فطر ۹۵ | جستجو | ... تاريخ عيد فطر 95 روز عيد فطر 95 رویت هلال عيد فطر زمان دقیق عيد فطر 95 زمان عيد ... زمان و مکان مراسم یادبود «حبیب» در تهران

مکان و زمان برگزاری نماز عید فطر در نقاط مختلف کهگیلویه وبویراحمد ...

choram.ir/.../مکان-و-زمان-برگزاری-نماز-عید-فطر-در-نقاط-مختلف-...Translate this page
Jul 5, 2016 - پیش بینی می شود با رویت هلال ماه شوال چهارشنبه 16 تیر 95 عید سعید فطر ... مکان و ساعت برگزاری عید سعید فطر در نقاط مختلف استان را در زیر ...

شرایط فروش محصولات سایپا بمناسبت عید سعید فطر - تیر 95

www.iranjib.ir/.../شرایط-فروش-محصولات-سایپا-بمناسبت-عید-س...Translate this page
Jul 5, 2016 - شرایط فروش محصولات سایپا بمناسبت عید سعید فطر - تیر 95 ... با نرخ ویژه، زمان مناسب و تنوع محصول بمناسبت عید سعید فطر آغاز نمود . ... سایپا از بهترین شرکتهای خودروساز داخلیه که نسبت به ایران خودرو هم خدمات خوبی داره و هم خودروهای خوبی طراحی میکنه. ..... چهار تا اشغال هم نمیتونین تولید وبه موقع تحویل بدید

زمان و مکان برگزاری نماز عید فطر در شهرهای مختلف خوزستان

www.khouznews.ir/.../زمان-و-مکان-برگزاری-نماز-عید-فطر-در-شهره...Translate this page
Jul 28, 2014 - شهرهای مختلف استان خوزستان همزمان با سراسر کشور نماز عید فطر را در مکان‌های مختلف برگزار می‌کنند. ... شوش: ساعت 7 و 30 دقیقه صبح در میدان یا زهرا در مجاورت مصلای این شهر به ... دختر چینی علاقمند به مدافع تیم ملی ایران / عکس.

شرایط فروش ویژه ایران خودرو به مناسبت عید سعید فطر - خودروبانک

www.khodrobank.ir/.../شرایط-فروش-ویژه-ایران-خودرو-به-مناسبت...Translate this page
Jul 4, 2016 - شرایط فروش فوری تیرماه 95 محصولات ایرانخودرو به مناسبت عید سعید فطر اعلام شد. ... آگهی فروش شرایط فروش ویژه ایران خودرو به مناسبت عید سعید فطر ... گفتنی است که زمان فعال سازی این طرح از ساعت 9 روز شنبه مورخ 19/4/95 خواهد بود. .... رییس محترم ایرانخودرو تا در کشور ما رقابت نباشه کیفیت هم بالا نمیره.

آدرس متن و نامه دوستانه تبریک عید قربان 95 - خبر جدید 95

jaadid.ir › استیکرTranslate this page
12 hours ago - متن ، شعر ، اس ام اس و پیام تبریک عید قربان جدید سال ۹۵ – . ….. ۹ ساعت پیش – آدرس مراکز عرضه دام بهداشتی روز عید قربان در استان تهران در ۶۵ ...

متن تبریک عید قربان سال 95 - دانلود رایگان با لینک مستقیم

www.bia2download.xyz/متن-تبریک-عید-قربان-سال-95.htmlTranslate this page
5 hours ago - ۶ ساعت پیش – متن اس ام اس عید قربان ۹۵ + اشعار و پیامک تبریک عید . …. متن ، شعر ، اس .... زمان و مکان نماز عید قربان در تهران سال ۹۵ …. اس ام اس های ...

تقویم سالیانه | ساعت و تقویم رسمی ایران

www.time.ir/fa/eventyear-تقویم-سالیانهTranslate this page
۱ اردیبهشت روز بزرگداشت سعدی; ۲ اردیبهشت ولادت امام علی علیه السلام و روز پدر .... ۱۷ تیر تعطیل به مناسبت عید سعید فطر [ ٢ شوال ]; ۲۵ تیر روز بهزیستی و تامین ...

دسته بندي:
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد

4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
کدبازان