close
متخصص ارتودنسی
اخبار روز
عکس و متن توهین جدید یالثارات به رامبد جوان + ماجرای توهین
به دهکده آفتاب خوش آمدید دوستان عزیز

دهکده آفتاب

عکس و متن توهین جدید یالثارات به رامبد جوان + ماجرای توهین
امروز سه شنبه 03 اسفند 1395

آخرين ارسالي هاي انجمن

عکس و متن توهین جدید یالثارات به رامبد جوان + ماجرای توهین

عکس و متن توهین جدید یالثارات به رامبد جوان + ماجرای توهین

توهین جدید یالثارات به رامبد جوان خواجه حرم سرا

متن شماره جدید یالثارات مجری گری به سبک خواجه های حرم سرا و موسیقی حرام!

توهین جدید یالثارات به رامبد جوان خواجه حرم سرا

توهین جدید یالثارات به رامبد جوان خواجه حرم سرا

توهین جدید یالثارات

در شماره جدید هفته نامه یالثارات متنی عجیب و جنجالی برای صدا و سیما و خندوانه دورهمی و شب کوک نوشته شده که باز هم حمله به اهالی هنر و هنرمندان هست

در این مقاله توهین به رامبد جوان شده و او را خواجه حرم سرا خوانده است و به صدا سیما که ترویج موسیقی حرام میکند در سر مقاله آن نوشته شده:

نظارت مبهم شورای نظارت بر صدا و سیما! از مجری گری به سبک خواجه های حرم سرا و ترویج موسیقی حرام

متن هفته نامه یالثارات درباره رامبد جوان

آیت‌الله سیداحمد خاتمی روز سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه سال جاری با اشاره به عادی شدن بدحجابی در جامعه، به حوزه صدا و سیما ورود و تاکید کرده بود: «رسانه ملی به عنوان یک دانشگاه بزرگ، می‌تواند به مجری و بازیگر بگویند که این سیمای جمهوری است و پوشش خود را درست کنید.»
هفته نامه جدید یالثارات به رامبد جوان خواجه حرم سرا
امام جمعه موقت تهران وارد مصادیق جزئی‌تری از عملکرد غلط و وارونه رسانه ملی نیز شده و با اشاره صریح به برنامه «خندوانه» ،گفته بود: «چند خانم در برنامه خندوانه قهقه می‌خندیدند تا مردها را بخندانند، به چه قیمتی می‌خواهیم شادی باشد؟ به قیمت شکستن حریم ها؛ خنداندن مردم کار پسندیده‌ای است، اما نه با شکستن حریم‌ها.»اما رامبد جوان، سازنده و مجریِ برنامه خندوانه بعد از چند روز سکوت با انتشار یک ویدئو که با تلفن همراه از خود تهیه کرده بود خیلی ساده اذعان کرد که نیازی به پاسخ او نیست و اساسا اگر نیاز به ارائه پاسخ باشد، این مسئولین رسانه‌ملی هستند که باید به آن بپردازند. رامبد جوان در توجیه این موضع تاکید داشت که او تحت قوانین جمهوری اسلامی و نظارت مسئولین برنامه می‌سازد.!

یالثارات در آن مقطع طی گزارشی تحلیلی به این نتیجه رسید که «کسی در رسانه ملّی، جواب پَس نمی‌دهد»

اما واقعا این سازمان عریض‌وطویل به کجا پاسخگوست؟ رؤسای آن یکی بعد از دیگری صندلی و میز ریاست را به هم تحویل می‌دهند، اما رسانه ملی همچنان بر همان ریل قبلی حرکت می‌کند.ظاهرا شورای نظارت بر صدا وسیما بر اساس اصل ۱۷۵ قانون اساسی موظف به رسیدگی به عملکرد سازمان صدا و سیما و حساب پس کشیدن از رئیس آن است. این شورا متشکل از ۶ رجل اجرایی، قضایی و تقنینی است که در کنار مشغله‌های زیاد؛ باید بر کار سازمان عریض و طویل صداوسیما هم نظارت کنند!

اگرچه هنوز تعریفِ دقیق نظارت این شورا برای ما مشخص نیست؛ چه اهداف و سیاست‌هایی دارد؟ اختیارات و سیاستگذاری‌های اعضایش تا کجاست؟ نه گزارشی از عملکرد این شورا در اختیار مردم قرار می‌گیرد و نه مشخص است که این ساختار در مقابل تُرک‌تازی‌های رایج در رسانه ملّی چه کاره است؟

در حال حاضر حجت الاسلام اِژه ای به جای حجت الاسلام رئیسی در سمت ریاست این شورا انجام وظیفه می‌کند که هر دو نماینده قوه قضائیه در جایگاه معاون اولی و دادستان نیز خدمت کرده و می‌کنند. علی القاعده آنچه ظاهراً معلوم است، سازوکار عملکرد شورای نظارت بر صدا و سیما، آنطور نیست که قادر به جلوگیری از روند فاسد جاری در رسانه ملّی باشد. با این وصف درحالی طی سالهای آزگارِ گذشته تنها مأمن شکایت حزب الله از عملکرد صدا و سیما، همین شورا بوده، حالا امروز این تردید و سوال وجود دارد که نکند شاکیان سوراخ دعا را گم کرده باشند.

فضای رها شده رادیو و فضاحت‌های جاری در آن به کنار، اما حداقل تا کنون بارها به الگو سازی فاسد در رسانه ملّی و در قالب برنامه‌های جذاب هشدار داده‌ایم. شوخی با زنان نا محرم خندوانه و دورهمی در حالی با گذشت حدود ۲ سال از اجرای اولین دور از ساخت و پخش چنین برنامه هایی ادامه دارد که سازندگان آنها همواره از اهرمهایی با ظاهر دینی و فعالیت‌های شبه دینی – مدنی برای مشروعیت زایی در این برنامه‌ها تلاش کرده اند. چنین روندی با حضور عجیب و پر رنگ زنان محجبه چادری در حالی که با تن دادن به برنامه سخیفِ خندوانه مشغول دست زدن و هم نوایی با ترانه‌ها می‌شوند، آغاز شد.

این وضعیت با دعوت از برخی روحانیون و تلاش برای گره زدن فلسفه پوچ برنامه به احادیث و روایات و جعل واژه شادیِ دینی ادامه پیدا کرد. این روند چنان شیب تندی به خود گرفت که مهران مدیری در برنامه دورهمی، حداقل دو بار اقدام به نمایش افرادی کرد که با لباس روحانیت نه به عنوان میهمان، بلکه به عنوان تماشاچی مشغول تماشای محتوای سخیف این برنامه در محل اجرای آن بودند. خَلطِ محتوای بد با خوب در قالب اقدامات بشر دوستانه، مثل جمع آوری کمک برای آزادی زندانیان و خیریه‌ها و… از جمله دیگر ترفندهای مشروعیت زایی است که محتوای فاسد در لابلای آنها زَرورق پیچی و مخفی می‌شوند.

ترویج موسیقی و تشویق مردم به شادیِ پوچ و کاذب، بواسطه صرف وقت برای تماشای افرادی که تحت عنوان کمدین بازی‌گری می‌کنند، روندهایی است که رسانه ملی تنها از آنها برای جلب مخاطب استفاده می‌کند. البته در این میان شخصیت‌های عروسکی مثل جناب خان نیز زیرکانه مشغول بازخوانیِ ترانه‌های آن سوی آبی در وصف نوامیس مردم هستند و مجری برنامه نیز به سبک خواجه‌های حرم سرا در بین زنان مدعو، قهقه زنان با خوش‌وبش و بی‌حیایی، رفتارِ غیر شرعی را نهادینه می‌کند.

این در حالی است که یکی از کج‌تاب‌ترین برنامه‌های ساخته شده در طول ۳۷ سال بعد از انقلاب، نیز تحت عنوان «شب کوک»، اولین تجربه خط شکنی در ترویج موسیقی را پشت سر گذاشت و دور جدید آن نیز در سایه تساهل حاکم بر رسانه ملی و فقدان اهرم‌های بازدارنده در راه است.

با این وصف به نظر می‌رسد قوه قضائیه باید علاوه بر جرائم رایج در سانه‌های مکتوب و مجازی، بر اساس وعده دادستان تهران به وضع وخیم جاری در رسانه ملّی نیز رسیدگی کند. اهمیت ورود قوه قضائیه به پرونده صدا و سیما از این منظر اهمیت دارد که مخاطبان در خطر انحراف آن نه اقشارِ ماهواره بین، بلکه مردم بینوایی هستند که با اعتماد به عملکرد نهادهای برآمده از نظام مثلا اسلامی، با خیال راحت ذهن عائله خود را به برنامه‌های شبهه‌ناک صدا و سیما می‌سپارند تا سبک زندگی آنان با اباطیل تزئین شده، دچار التقاط شود.

هشدار جدی به قوه قضائیه درباره عملکرد صدا و سیما از این منظر اهمیت مضاعف دارد که نا اهلان مرتزق از بیت‌المال در این سازمان مشغول تولید برنامه هایی هستند که برآیند آن روند نرم تبدیل معروف به منکر است.

واکنش رامبد جوان

رامبد جوان و صدا سیما از خودش واکنشی هنوز نشان نداده

واکنش بازیگران

بازیگران هم این هنوز واکنشی نشان نداده اند ولی تا جایی که توانسته اند تا جلوی این هفته نامه را بگیرند ولی قدرت زیا این هفته نامه هنوز موفق نشده اند

 

 

متن توهین جدید یالثارات به رامبد جوان – ایندکس وار

indexwar.ir/متن-توهین-جدید-یالثارات-به-رامبد-جوان/
 

۲۶ دقیقه پیش – ۳ دقیقه پیش – ۳ ساعت پیش – ماجرای توهین جدید هفته نامه یالثارات به رامبد جوان خواجه حرم سرا+عکسمتنشماره جدید هفته نامه یالثارات، مجری گری …

توهین یالثارات به رامبد جوان به عنوان خواجه حرمسرا + عکس

fantea.rozblog.com/post/…/توهین-یالثارات-به-رامبد-جوان-به-عنوان-خواجه-حرمسرا–عک
 

۱ ساعت پیش – ماجرای توهین یالثارات به مجری خندوانه رامبد. توهین یالثارات به رامید جوان بعنوان خواجه حرم سرا + عکس ….عكس / توهين جديد يالثارات به رامبد جوان : خواجه حرم سرا – . …. واکنش رامبد جوان بخاطر توهین یالثارات عکس متن – صفحه نخست.

توهین یالثارات به رامبد جوان | مجری گری به سبک خواجه های حرم …

kaber.ir/?p=81486
 

۲ ساعت پیش – برچسب ها:توهین یالثارات به رامبد جوان , توهین جدید یالثارات , ماجرا و جزییات … هفته نامه یالثارات رامبد جوانخواجه حرم سرا , متن توهین جدید یالثارات به رامبد جوان ….. عکس | حمله یالثارات به خندوانه و رامبد: مجری‌گری به سبک خواجه …

توهین عجیب یالثارات به رامبد جوان: مجری‌گری به سبک خواجه …

seemorgh.com › فرهنگ و هنر › اخبار فرهنگ و هنر
 

۱۰ ساعت پیش – توهین عجیب یالثارات به رامبد جوان: مجری‌گری به سبک خواجه های‌حرم سرا ! … متن کامل متن یالثارات در پی می آید: … ترویج موسیقی را پشت سر گذاشت و دور جدید آن نیز در سایه تساهل حاکم بر …. ماجرای ورود و خروج روز سینما از تقویم بخاطر لجبازی ! …. واکنش فرشید نوابی به بستری شدن همسر سابقش الهام چرخنده! + عکس.

توهین نشریه یالثارات به رامبد جوان | ماجرای توهین نشریه به …

javuni.ir/news/221514
 

۵ ساعت پیش – متن توهین نشریه یالثارات – دنیای خبر. رامبد جوان، طی … عكس / توهين جديد يالثارات به رامبد جوان : خواجه حرم سرا – روزپلاس. ۶ ساعت قبل … توهين …

توهین نشریه یالثارات به رامبد جوان,جناب خان و خندوانه | نشریه …

www.sandughche.ir/نشریه-یالثارات-با-توهین-به-برنامه-خندوانه-رامبد-جوان-را-خواجه-…
 

۹ ساعت پیش – نشریه یالثارات با توهین به برنامه خندوانه رامبد جوان را خواجه حرم سرا نامید + عکس · Share … سرا نامید +عکس. متن کامل متن یالثارات در پی می آید: … و دور جدید آن نیز در سایه تساهل حاکم بر رسانه ملی و فقدان اهرم های بازدارنده در راه است. با این وصف بهماجرای سوءقصد به جان حسن روحانی در مقابل منزلش +فیلم · بالاترین …

توهین نشریه یالثارات به بازیگران جشن حافظ با کلمه دیوث

biafun.com › اخبار
 

۶ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – توهین نشریه یالثارات یا هفته نامه یا ثارالله به بازیگران جشن حافظ و هنرمندان شرکت … توهین روزنامه یالثارات به برنامه خندوانه رامبد جوان + عکس.

علت و ماجرای توهین نشریه یالثارات به رامبد جوان,جناب خان و …

p30khabar.blog.ir/…/علت-و-ماجرای-توهین-نشریه-یالثارات-به-رامبد-جوان-جناب-خان-و-…
 

۷ ساعت پیش – نشریه یالثارات با توهین به برنامه خندوانه رامبد جوان را خواجه حرم سرا نامید + عکس. نشریه یالثارات با …. متن کاملمتن یالثارات در پی می آید: آیت الله سیداحمد خاتمی روز سه … عکس توهین یالثارات به رامبد جوان بایگانی – سایت تفریحی و سرگرمی . … 5 hours ago – توهین جدید یالثارات به رامبد جوان : خواجه حرم سرا !

عكس / توهين جديد يالثارات به رامبد جوان : خواجه حرم سرا – روز …

www.shahrekhabar.com/picnews/147357648025629
 

جوان : خواجه حرم سرا. عكس / توهين جديد يالثارات به رامبد جوان : خواجه حرم سرا. کد خبر: ۷۷۲۵. تاریخ انتشار:۲۱ شهريور ۱۳۹۵ – ۱۱:۱۵ – 11 September 2016. مطالب مرتبط …

توهین نشریه یالثارات به رامبد جوان | ماجرای توهین نشریه … – …

faznaz.com/توهین-نشریه-یالثارات-به-رامبد-جوان-ماج.html
 

۶ ساعت پیش – اما در این مطلب متن کامل این توهین یا انتقاد را مشاهده می کنید. توهین یالثارات به رامبد جوان و خندوانه و برنامه دورهمی هفته نامه ی یالثارات در شماره […] … سری جدید عکس های خنده دار شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام · ۸ باور اشتباه …

توهين جديد يالثارات به رامبد جوان خواجه حرم سرا | فش نیوز – …

fash-news.ir/tag/توهين-جديد-يالثارات-به-رامبد-جوان-خواج/
 

۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – عکس / توهین جدید یالثارات به رامبد جوان : خواجه حرم سرا. ۲۱شهریور۹۵ … ماجرای جنجالی هفته نامهیالثارات … شیلا خداداد بازیگر کشورمان نسبت به توهین نشریه یالثارات واکنش نشان داد و متن زیر را در صفحه شخصی اش منتشر کرد.

توهین و حمله نشریه یالثارات این بار به شهاب حسینی و فیلم …

www.ariapix.net/1395/05/توهین-یالثارات-به-شهاب-فروشنده.html
 

۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – … قبل به دلیل اعتراض جمعی از هنرمندان در خصوص توهین مجله یالثارات بهمتن ترانه آهنگهای آلبوم سی سالگی از احسان خواجه امیری …. این نشریه همچنین با انتشار عکس شهاب حسینی و اصغر فرهادی در … ماجرای ترک سیگار رامبد جوان و سیگار کشیدن مهران مدیری …. بیوگرافی و عکسهای جدید سروش جمشیدی بازیگر طنز.

واکنش رامبد جوان بخاطر توهین یالثارات عکس متن – صفحه نخست

nazaninha.xyz/post/?q=واکنش+رامبد+جوان+بخاطر+توهین+یالثارات+عکس+متن
 

رامبد جوان به توهين مجدد نشریه يالثارات واکنش نشان داده و عکس و متنی را در صفحه … رامبد جوان در قسمتی از برنامه به رسم جدیدو زشت این روزهای برخی کاربران ایرانی …

واکنش رامبد جوان بخاطر توهین یالثارات! + عکس و متن

faraaso.ir/9317/culture/actors/واکنش-رامبد-جوان-بخاطر-توهین-یالثارات.html
 

۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – رامبد جوان، طی یادداشتی نسبت به توهین نشریه «یالثارات» واکنش نشان داد. … ماجرای ترک سیگار… 0 ·عکس جدید مریم کاویانی و شقایق فراهانی.

تیتر و حمله شدید روزنامه یالثارات به شهاب حسینی برای …

bazigarnama.com › اخبار مهم و داغ روز
 

۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – بازیگرنما:روزنامه یالثارات در شماره جدید خود متنی در مورد شهاب حسینی برای گرفتن … روزنامه یالثارات در ادامه متن توهین آمیز خود شهاب حسینی را به دلیل بازی در فیلم … عکس و متن روزنامه یالثارات و ماجرای دیوث خواندن بازیگران و هنرمندان در جشن حافظ …. ماجرای سیگار کشیدن رامبد جوان و کنایه او به مهران مدیری+واکنش.

ماجرای توهین به اهل سنت در شبکه3 – نیم کیلو

nimkilo.ir/search/?q=ماجرای%20توهین%20به%20اهل%20سنت%20در%20شبکه3…4
 

+ عکس و متنرامبد جوان به توهين مجدد نشریه یالثارات واکنش نشان داده و عکس و متنی را در … آکاایران: ماجراي حذف صدای استاد شجریان از فیلم دراکولا چه بود، در ادامه به …. اس جدید,اس ام اس خیانت,اس ام اس خیانت92,اس ام اس خیانت,اس ام اس خیانتبه دوست,اس …

توهین نشریه یالثارات به رامبد جوان | ماجرای توهین نشریه … – …

jahansite.xyz/news/56043
 

اما در این مطلب متن کامل این توهین یا انتقاد را مشاهده می کنید. توهین یالثارات به رامبد جوان و خندوانه و برنامه دورهمی …. مدل مانتو ساتن عکس های مدل مانتو ساتن جدید.

واکنش رامبد جوان بخاطر توهین یالثارات! + عکس و متن | رامبد

www.ghatreh.com/news/…/واکنش-رامبد-جوان-بخاطر-توهین-یالثارات-عکس-متن
 

۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – رامبد جوان به توهین مجدد نشریه یالثارات واکنش نشان داده و عکس و متنی را در … + عکس و متن اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی دانشجو آزاد پدیدار شد. … سلیمی در گفت وگو با فارس: پرداختن به مسائل حاشیه ای باعث فراموشی ماجرایحقوق های نجومی و … آرامش بخش» تنها صیغه جدید برای امیدواری مردم و وعده ای توخالی است …

متن توهین روزنامه یالثارات – پایگاه اینترنتی نشر اخبار

www.nashrnews.org/search/?q=متن+توهین+روزنامه+یالثارات
 

رامبد جوان، طی یادداشتی نسبت به توهین نشریه «یالثارات» واکنش نشان داد. … + عکس و متنتوهین نشریه یالثارات به شرکت کنندگان در جشن سینمایی حافظ واکنشهای …. +تصاویر · اولین محصول اپل +عکس · 2 عکس جدید اینستاگرامی باران کوثری …

واکنش شیلا خداداد به خاطر توهین یالثارات به وی و همسرش …

www.persianv.com/jalebha/347594.php
 

۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – شیلا خداداد , عکس شیلا خداداد , همسر شیلا خداداد , توهین به شیلا خداداد … عکس جدید همسر احسان خواجه امیری و علت لغو کنسرتش در آمریکا + … به توهین نشریه یالثارات واکنش نشان داد و متن زیر را در صفحه شخصی اش … شیلا خداداد از زندگی شخصی و ماجرای بازداشتش می گوید … استایل شیک روزانه / ویژه جوان های خوش پوش.

متن توهین یالثارات به مولاوردی – خبر روز

khabarrooz.xyz/search/?q=متن+توهین+یالثارات+به+مولاوردی
 

که مجبورشدم این متن رو از روزنامه بی ادب يالثارات در پیجم بگذارم. … رامبد جوان به توهين مجدد نشریه يالثارات واکنش نشان داده وعکس و متنی را در صفحه … ماجرای انتشار تصویر پتو پیچ شده همسر مهران غفوریان! …. تصاویری از گوشی پرچمدار جدید اوپو.

واکنش رامبد جوان بخاطر توهین یالثارات! + عکس و متن – همه جو

hamejoo.ir › گوناگون
 

۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – رامبد جوان به توهین مجدد نشریه یالثارات واکنش نشان داده و عکس و متنی را در صفحه شخصی اش منتشر کرده است.r rناراحتی رامبد جوان بخاطر توهین …

واکنش رامبد جوان بخاطر توهین یالثارات! + عکس و متن – سیمرغ

tnews.ir › … › واکنش رامبد جوان بخاطر توهین یالثارات! + عکس و متن
 

۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – رامبد جوان به توهین مجدد نشریه یالثارات واکنش نشان داده و عکس و متنی را در صفحه … فیلمنامه جدیدتهمینه میلانی درباره زنان اجازه ساخت نگرفت!

حمله گروه انصار حزب الله به خندوانه و رامبد جوان

www.entekhab.ir/fa/news/219512/حمله-گروه-انصار-حزب-الله-به-خندوانه-و-رامبد-جوان
 

۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – متن پیش رو در برگیرنده یکی از انتقادات مکتوب نوبه‌ای یالثارات به … حتی مداحی که «رامبد جوان» را مجاهد راه خدا خطاب کرده بود در این باره می … نشانه ای از یک جریان مخرّب خزنده جدید در سیمای جمهوری اسلامی ایران است. …. “انتخاب” نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند … عکس/ ابتکار زوج هنگ کنگی در تبریز.

واکنش شیلا خداداد به خاطر توهین یالثارات به وی و همسرش …

roozplus.com/…/news/…/واکنش-شیلا-خداداد-به-خاطر-توهین-یالثارات-به-وی-و-همسرش-…
 

۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – شیلا خداداد بازیگر کشورمان نسبت به توهین نشریه یالثارات واکنش نشان داد و متن زیر را در صفحه شخصی اش منتشر کرد. … ماجرای خوانندگی جواد یساری + عکسعكس / توهين جديد يالثارات به رامبد جوان : خواجه ح

دسته بندي:
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد

4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
کدبازان