close
متخصص ارتودنسی
اخبار روز
نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال ( دربی 83 ) 26 شهریور 95 گلها و خلاصه
به دهکده آفتاب خوش آمدید دوستان عزیز

دهکده آفتاب

نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال ( دربی 83 ) 26 شهریور 95 گلها و خلاصه
امروز دوشنبه 09 اسفند 1395

آخرين ارسالي هاي انجمن

نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال ( دربی 83 ) 26 شهریور 95 گلها و خلاصه

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95,

خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95,گلهای بازی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور مرداد 95,پیش بازی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95,پخش زنده پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95,داوری بازی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95,ترکیب پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95, پرسپولیس و استقلال ,خلاصه بازی,  پرسپولیس  ,استقلال تهران, فوتبال,لیگ برتر فوتبال ایران,بازی پرسپولیس و استقلال هفته 6 ششم لیگ برتر 96-95 ,نتیجه دربی 83,اخبار دربی 83 , خلاصه بازی دربی امروز,دربی 83,نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال,فیلم بازی پرسپولیس و استقلال دربی 83,

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95 | خلاصه و گلها | دربی 83

نتیجه و خلاصه و گلهای بازی پرسپولیس و استقلال : هفته 6 ششم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس

جمعه 1395/05/26 ساعت: 17:00 / پخش زنده: از شبکه سه 

پیش بازی پرسپولیس و استقلال دربی 83 : دو غول پایتخت فردا در شرایطی کاملا متفاوت به مصاف هم می روند. یکی در بالای جدول و دیگری در رده سیزدهم.

استقلال با منصوریان شروع ضعیفی در لیگ شانزدهم داشته و خیلی زود از رقیب سنتی‌اش عقب افتاد.از طرفی باید به عملکرد دو تیم در داربی‌های اخیر هم اشاره کرد. استقلال ۹ بازی است که در داربی برنده نشده است، در سوی دیگر هیچ یک از بازیکنان پرسپولیس سابقه باخت در داربی را ندارند.

با این حال آنهایی که با حال و هوای داربی ها  آشنا هستند می دانند که نتیجه داربی هرگز به جایگاه دو تیم در جدول ارتباط نداشته است. در تاریخ داربی تهران وقتی فاصله دو تیم قبل از داربی بیش از ۸ امتیاز بوده تیم بالاتر هیچ وقت موفق به بردن بازی نشده است.

آمار امیدوارکننده مربی‌ها

 نتیجه داربی می تواند در سرنوشت علیرضا منصوریان تاثیر داشته باشد. سرمربی این فصل آبی‌ها می داند که باخت مقابل رقیب سنتی می تواند فرصت او در استقلال را به پایان برساند مثل همان اتفاقی که برای حمید استیلی در پرسپولیس رخ داد. با این وجود آمار منصوریان هم در تقابل با پرسپولیس عالی است. در تقابل های مربی سابق نفت با پرسپولیس او ۲ برد و ۲ مساوی داشته است.

در سوی مقابل برانکو هم ثابت کرده که "داربی باز" است. در تقابل های برانکو با استقلال او ۲ برد و یک مساوی به دست آورده است.

آخرین نتایج پرسپولیس و استقلال: تراکتورسازی صفر- پرسپولیس صفر، استقلال یک – ماشین سازی یک.

جایگاه پرسپولیس و استقلال در جدول قبل از دربی 83 : پرسپولیس با ۱۱ امتیاز اول، استقلال با ۳ امتیاز چهاردهم

بهترین بازیکن پرسپولیس و استقلال:

پرسپولیس: سیدجلال حسینی با ۲،۵ هفتم.

استقلال: امید ابراهیمی با ۳ چهلم.

بهترین گلزن پرسپولیس و استقلال قبل از دربی 83:

پرسپولیس: وحید امیری با ۲ گل

استقلال: کاوه رضایی با ۲ گل

آمار و اطلاعات ویژه بازی پرسپولیس و استقلال دربی 83 :

*در تقابل های منصوریان با پرسپولیس او ۲ برد و ۲ مساوی داشته است.

*در تقابل های برانکو با استقلال او ۲ برد و یک مساوی داشته است.

*وقتی بازی های دو تیم پیش از دربی مساوی شده دو بار پرسپولیس و یک بار استقلال برنده شده اند.

*وقتی فاصله دو تیم قبل از دربی بیش از ۸ امتیاز بوده تیم بالاتر هیچ وقت موفق به بردن بازی نشده است.

*برای اولین بار در تاریخ تیمی بدون برد به دربی می آید که استقلال است.

*برای اولین بار در تاریخ فاصله دو تیم در جدول ۱۳ رتبه است.

*هیچ کدام از بازیکنان پرسپولیس سابقه شکست در دربی را ندارند.

*علیرضا بیرانوند در ۴ بازی مقابل استقلال ۴ کلین شیت و ۴ برد کسب کرده است.

*در مجموع ٨۲ دیدار گذشته، ٢٤ پیروزی برای استقلال، ۲۱ برد برای پرسپولیس و ٣٧ بازی دو تیم نیز به تساوی انجامیده است.

*پرگل‌ترین دیدار این دو تیم دو بازی است. داربی١٦ شهریور ماه سال ١٣٥٢ است که با نتیجه ٦ بر صفر به سود تیم پرسپولیس به اتمام رسید. داربی ۸۲ را هم پرسپولیس ۴ بر ۲ برد.

*تاکنون ١۶۳ گل در ٨١ دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس ردوبدل شده است که سهم استقلال ٨۴ گل و سهم پرسپولیس ٧۹ گل بوده است.

*استقلال در ۹ داربی گذشته نتواسته در داربی پیروز شود.

*علی پروین با ٢٠ بازی بیشترین بازی را در داربی انجام داده است.

*علی پروین نیز با ٢٦ بار هدایت سرخ‌پوشان (هفت برد، شش شکست و ١٣ تساوی)، بیشترین حضور را در این دیدار سنتی به خود اختصاص داده است.

*مرحوم صفر ایرانپاک با ۷ گل بهترین گلزن داربی است. حسین کلانی با ۶ گل در رده دوم قرار دارد. مهدی هاشمی نسب، علی جباری و غلامحسین مظلومی هر کدام پنج گله اند.

*دو تیم تاکنون ۵ بار در شهریورماه مقابل یکدیگر صف آرایی کرده اند که یک پیروزی برابر استقلال و یک برد برای پرسپولیس ثبت کرده اند.

*همایون بهزادی و ایمون زاید از پرسپولیس، تنها بازیکنانی هستند که توانسته‌اند در یک بازی سه گل وارد دروازه تیم حریف کنند.

* این بازی سومین قضاوت علیرضا فغانی در داربی تهران است.

داوری بازی پرسپولیس و استقلال دربی 83 : علیرضا فغانی – رضا سخندان – محمدرضا منصوری – بیژن حیدری – ناظر: فریدون اصفهانیان    

ترکیب احتمالى پرسپولیس و استقلال در دربى 83 :

ترکیب پرسپولیس:برانکو از هفته ابتدایى تاکنون کمتر پیش آمده تغییر در ترکیب تیمش ایجاد کند و به نظر مى رسد در دیدار برابر استقلال نیز در دربى هشتاد و سوم با همان ترکیب دیدار تراکتور به میدان رود.

بر این اساس علیرضا بیرانوند درون دروازه این تیم به میدان خواهد رفت تا رکورد خیره کننده ٤ بازى بدون گل خورده مقابل آبى پوشان را ارتقا بخشد.

دروازه بان ثابت تیم ملى در دو بازى اخیر توانسته نظر کى روش را نیز به خود جلب کند، اکنون در بزرگترین آزمون فوتبالى اش قرار دارد و شاید این دیدار منتهى به اتفاقات بزرگى در زندگى شود. به همین منظور با تمرکز بالایى در آن حضور خواهد یافت.

خط دفاع پرسپولیس نیز با توجه به نمره قبولى در ٥ دیدار گذشته بدون تغییر پا به این میدان خواهند گذاشت تا آنها نیز براى رقابت هاى حساس آتى سنجیده شوند. بر این اساس محسن ربیع خواه در سمت چپ و حسین ماهینى در جناح راست دفاعى و محمد انصارى و سیدجلال حسینى در دفاع میانى عناصر این خط را تشکیل مى دهند.

باثبات ترین خطوط پرسپولیس در فاز تهاجمى و میانى است.

جایى که سه تفنگدار در کنار بهترین پاسور فصل گذشته قرار گرفته اند؛ کمال کامیابى نیا در هافبک دفاعى، محسن مسلمان در ضلع جلوى این لوزى و فرشاد احمدزاده در پست وینگر که از آنها به عنوان سه تفنگدار یاد مى شود در کنار امید عالیشاه در پست وینگر چپ قرار خواهند گرفت.

زوج خط حمله پرسپولیس را دو بازیکنى تشکیل مى دهند که سابقه گلزنى در دربى را در کارنامه دارند، مهدى طارمى که مرد همه کاره دربى قبل نام گرفته بود شاید اینبار آتش بازى جدیدى در ذهن دارد تا تمام اتفاقات ابتداى فصل را از اذهان پاک کند و على على پور که عنوان جوانترین گلزن دربى را به نام خود کرده، اینبار به دنبال باز کردن دروازه مهدى رحمتى باشد.

روى نیمکت نیز با این شرایط برانکو گزینه هاى مناسبى براى تغییر پیش روى خود دارد؛ جایى که او مى تواند با سود بردن از رامین رضاییان، احمد نوراللهى، صادق محرمى، پریمیوف، پل یانسکى و محمد آرام طبع تغییرات لازم را در ترکیب تیمش ایجاد کند.

ترکیب استقلال:

مهدی رحمتی، هرائر مگویان، رابسون جانواریو، لئوناردو پادوانی، وریا غفوری، امید ابراهیمی، فرشید باقری، جابر انصاری، خسرو حیدری، فرشید اسماعیلی و کاوه رضایی.

خلاصه بازی و گلهای پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95 | دربی 83

در حال تکمیل و بروزرسانی...

 نتیجه بازی دربی 83 : پرسپولیس ؟  استقلال ؟

دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهای پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95

لینک دانلود    بزودی..

دانلود فیلم گل بازی دربی 83 پرسپولیس و استقلال

لینک دانلود    بزودی..

 منبع:نود/ورزش سه/

 

 

 

 

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95 | خلاصه و گلها | دربی 83

www.kolbenews.ir/.../نتیجه-بازی-امروز-پرسپولیس-و-استقلال-د...Translate this page
45 mins ago - نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال ( دربی 83 ) 26 شهریور 95 گلها و ... نتیجه و خلاصه و گلهای بازی پرسپولیس و استقلال : هفته 6 ششم لیگ ...

نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 :: خواب و بیدار

khabobidar.blog.ir/.../26/نتیجه-بازی-استقلال-و-پرسپولیس-جمعه...Translate this page
1 hour ago - نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95,خلاصه بازی استقلال و پرسپولیس 26 شهریور 95,نتیجه بازی دربی 83 استقلال و پرسپولیس, فیلم بازی استقلال و ... جمعه 26 شهریور 95,حواشی بازی امروز استقلال و پرسپولیس دربی 83, ... 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها,نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال جمعه 26 ...

ساعت بازی پرسپولیس و استقلال ( دربی 83 ) | 26 شهریور 95 | نتیجه و ...

indexwar.ir/ساعت-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-دربی-83-26-شه/Translate this page
21 hours ago - ساعت بازی پرسپولیس و استقلال ( دربی ۸۳ ) | ۲۶ شهریور ۹۵ | نتیجه و فیلم · دسته‌بندی نشده .... ۹۵ , دانلود …. فیلم/ خلاصه و گلهای دربی ۸۲؛ پرسپولیس ۴ – ۲ … .... نتیجه بازی امروز پرسپولیس و تراکتورسازی ۲۰ شهریور ۹۵ …

ساعت بازی استقلال پرسپولیس | جمعه 26 شهریور 95 | زمان و تاریخ ...

kaber.ir/?p=81438Translate this page
5 days ago - ،ساعت بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95,ساعت شروع دربی 83,تاریخ و ... پخش زنده بازی پرسپولیس و تراکتور سازی امروز 20 شهریور 95 چه ساعتی است؟ .... ،نتیجه بازی پرسپولیس تراکتور سازی ۲۰ شهریور۹۵ , دانلود خلاصه و … ..... بازی رئال مادرید اسپورتینگ | چهارشنبه 24 شهریور 95 | دانلود خلاصه و گلها ...

دانلود خلاصه بازی دربی 83 | جمعه 26 شهریور 95 | گلها و نتیجه | جدید 95 ...

kaber.ir/?p=81448Translate this page
5 days ago - دانلود خلاصه بازی دربی 83 | جمعه 26 شهریور 95 | گلها و نتیجه. دانلود خلاصه ... دانلود گلهای بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 (دربی 83). .... پخش زنده بازی پرسپولیس و تراکتور سازی امروز 20 شهریور 95 چه ساعتی است؟

نتیجه بازی پرسپولیس استقلال امروز 26 شهریور 95+گلها

hessgham.avablog.ir/.../نتیجه+بازی+پرسپولیس+استقلال+امروز...Translate this page
9 hours ago - ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها ... نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس امروز 26 شهریور ...

نتیجه بازی دربی 83 استقلال و پرسپولیس امروز جمعه 26 شهریور 1395

www.tafrihicenter.ir/.../نتیجه-بازی-دربی-83-استقلال-و-پرسپول...Translate this page
13 hours ago - پخش زنده پرسپولیس و استقلال دربی 83 جمعه 26 شهریور 95, 0, 5, admin ... دانلود گل ها و لحظات حساس بازی استقلال و پرسپولیس در دربی 83 - 26 شهریور 95 .... نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها.

دانلود گلها و لحظات حساس بازی پرسپولیس و استقلال در دربی 83 - جمعه ...

www.tafrihicenter.ir/.../دانلود-گل-ها-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-د...Translate this page
... 83 - جمعه 26 شهریور 95. گلها و خلاصه مسابقه فوتبال پرسپولیس و استقلال دربی 83 ... نتیجه بازی دربی 83 استقلال و پرسپولیس امروز جمعه 26 شهریور 1395 ...

بازی پرسپولیس استقلال 26 شهریور 95 پخش انلاین

javuni.ir/news/238666Translate this page
11 hours ago - پخش آنلاین ... نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها. ... پخش زنده بازی پرسپولیس و تراکتور سازی امروز 20 شهریور 95 چه ... ساعت بازی پرسپولیس و استقلال ( دربی 83 ) | 26 شهریور 95 | نتیجه و .

پخش زنده پرسپولیس و استقلال دربی 83 جمعه 26 شهریور 95

tafrihi-center.rozblog.com/Forum/Post/473Translate this page
4 hours ago - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها , نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال جمعه 26 شهریور 95 , خلاصه بازی ...

ترکیب پرسپولیس برابر استقلال جمعه 26 شهریور ماه 1395 مشخص شد ...

news96.parsiblog.com/.../%2525CA%2525D1%252598%2525ED...Translate this page
نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها,نتیجه بازی پرسپولیس ... نتیجه بازی فوتبال ایران و چین 16 شهریور 95 امروز | فیلم گلها و .

خلاصه بازی و گلهای بازی تراکتورسازی ذوب آهن 25 شهریور 95

dehkadeaftab.ir/Forum/Post/168Translate this page
2 days ago - نتیجه بازی تراکتورسازی و ذوب آهن 22 فروردین 95 + گلها و خلاصه امروز .ذوب آهن اصفهان ... دانلود خلاصه بازی استقلال پرسپولیس | جمعه 26 شهریور 95 | دربی 83 .... نتیجه بازی امروز پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95 - پست ...

پرسپولیس تهران :: ورزش 3

www.varzesh3.com/team/پرسپولیسTranslate this page
اخبار، بازی ها، برنامه بازی ها و ویدیوهای تیم پرسپولیس. ... 1395/06/26. پرسپولیس. استقلال. لیگ برتر جام خلیج فارس. 1395/06/31. سپاهان. پرسپولیس.

خلاصه بازی دربی 83 جمعه 26 شهریور 95 - دانلود رایگان فیلم جدید با ...

filmnab.com › دسته‌بندی نشدهTranslate this page
23 hours ago - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس ۲۶ شهریور ۹۵ | دربی ۸۳ | خلاصه و گلها ... نتیجه بازی تراکتورسازی و ذوب آهن ۲۲ فروردین ۹۵ + گلها و خلاصه امروز .

خلاصه بازی دربی 83 جمعه 26 شهریور 95 - دانلود جدید 95

newdownload96.ir › دسته‌بندی نشدهTranslate this page
1 day ago - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها,نتیجه ... بازی تراکتورسازی و ذوب آهن 22 فروردین 95 + گلها و خلاصه امروز .

پخش آنلاین دربی 83 , پخش آنلاین پیروزی استقلال جمعه 26 شهریور 95

www.webiruni.ir/news/77724Translate this page
2 days ago - پخش زنده بازی پرسپولیس و تراکتور سازی امروز ... پخش زنده بازی دربی 26 ... ایندکس وار .... دانلود خلاصه بازي استقلال و پرسپوليس جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ (دربي ۸۳) … ..... دانلود خلاصه بازی دربی 83 | جمعه 26 شهریور 95 | گلها و نتیجه .

داور دربی 83 | استقلال و پرسپولیس | 26 شهریور 95 |

www.sandughche.ir/داور-دربی-83-استقلال-و-پرسپولیس.htmlTranslate this page
4 days ago - داور دربی 83 | استقلال و پرسپولیس | 26 شهریور 95 |,داور دربی هشتادوسوم X دربی هشتادوسوم X ... نتیجه بازی بارسلونا و آلاوس ۲۰ شهریور ۹۵ + خلاصه و گلها. نتیجه بازی امروز پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95 گلها و خلاصه.

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال 27 فروردین 95 | گلها و خلاصه 4-2 ...

nex1-music.nasrblog.com/نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-27...Translate this page
Apr 15, 2016 - برچسب ها: نتیجه زنده بازی امروز پرسپولیس استقلال در دربی 95، زمان و ... و ساعت بازی دربی استقلال پرسپولیس ۲۷ فروردین ۹۵، خلاصه بازی پرسپولیس 4-2 استقلال ... ساعت بازی دربی 83 | استقلال و پرسپولیس | دربی 1395 1395/6/25 ... و پرسپولیس 26 شهریور 1395/6/25; ساعت بازی استقلال و پرسپولیس ...

نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال ( دربی 83 ) 26 شهریور 95 گلها و ...

roozmod.ir › دسته‌بندی نشدهTranslate this page
29 mins ago - نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال ( دربی ۸۳ ) ۲۶ شهریور ۹۵ گلها و خلاصه. جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵; 2 views; دیدگاه‌ها برای نتیجه بازی امروز ...

خلاصه بازی پرسپولیس استقلال دربی 83 شهریور 95 - دانلود جدید

newdownloadjadid.ir › جدید 95Translate this page
2 hours ago - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها,نتیجه بازی ... نتیجه بازی پرسپولیس استقلال امروز 26 شهریور 95+گلها.

خلاصه دربی تاریخی ۷۴: پرسپولیس ۳-۲ استقلال - وبسایت رسمی برنامه نود

90tv.ir/video/.../خلاصه-دربی-تاریخی-74-پرسپولیس-3-2-استقلا...Translate this page
خلاصه دربی تاریخی 74: پرسپولیس 3-2 استقلال. ... و آیا دقت کردین کہ ۳ گل در ۱۰ دقیقہ یا ۶ تا گل در یک بازی جزو ذات فوتبالہ و بارھا واسہ ھمین پرسپولیس ھم ...

نتیجه پرسپولیس و استقلال دربی 83 هفته 6 لیگ برتر جام خلیج فارس ...

jadidax.ir › اخبار ورزشیTranslate this page
22 hours ago - برچسب بازی پرسپولیس امروز – نتایج زنده | اخبار فوتبال | … ... نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ (نتیجه دربی ۸۳). ….. بازی پرسپولیس و سایپا ... خلاصه بازی و گلهای بازی تراکتورسازی ذوب آهن ۲۵ شهریور ۹۵.

فیلم/ خلاصه و گلهای دربی 82؛ پرسپولیس 4 - 2 استقلال - مشرق

www.mashreghnews.ir/.../فیلم-خلاصه-و-گلهای-دربی-82-پرسپول...Translate this page
فیلم/ خلاصه و گلهای دربی 82؛ پرسپولیس 4 - 2 استقلال ... پایان افسانه 4 برای آبی‌ها/ پرسپولیس با گلباران استقلال به صدر رفت + جدول و عکس .... کیسه کشا جلوی ما 4 نوشن ندن وگرنه یاد این بازی میوفتیم 6. ... ترکیب احتمالی استقلال در دربى 83.

برچسب بازی پرسپولیس امروز - نتایج زنده | اخبار فوتبال | بازی امروز

varzeshonline.blogsky.com/tag/بازی-پرسپولیس-امروزTranslate this page
تاریخ ارسال: چهارشنبه 24 شهریور 1395 | چاپ مطلب ... برچسب‌ها: بازی استقلال پرسپولیس، دربی 95، nvfd 95، nvfd 83، بازی امروز ... جمعه 1395/06/26 ساعت: 17:00 ... میدان رفت و توانست این تیم را با گل‌های حسین ماهینی و الکساندر پریمیوف شکست دهد.

دانلود فیلم دعوا در دربی استقلال پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95

www.parvanefun.ir/دانلود-فیلم-دعوا-در-دربی-استقلال-پرسپولی...Translate this page
دانلود گلهای بازی استقلال و پرسپولیس جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ (دربی ۸۳). ..... پخش آنلاین ... ها:نتیجه بازی دربی 83 , نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 , دانلود . ... دانلود فیلم دعوای محسن مسلمان بازیکن پرسپولیس در پایان تمرین امروز 30 ... سایت ... فیلم/ خلاصه و گلهای دربی 82؛ پرسپولیس 4 – 2 استقلال – مشرق .... دانلود ...

دانلود فیلم کامل دربی استقلال پیروزی جمعه 26 شهریور 95

jorvajor98.r98.ir/.../دانلود-فیلم-کامل-دربی-استقلال-پیروزی-جمع...Translate this page
2 hours ago - دانلود خلاصه بازی دربی 83 | جمعه 26 شهریور 95 | گلها و نتیجه . ... دانلود کامل بازی امروز پرسپولیس و استقلال شهریور 95 · دانلود کامل بازی دربی .

ساعت بازی دربی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95 - پست نما

www.postnama.ir/.../ساعت-بازی-دربی-پرسپولیس-و-استقلال-26-...Translate this page
13 hours ago - بازی فوتبال امروز ایران و چین ساعت چند است ؟ 0, 108, hossein16. سئو سایت و ... ساعت بازی دربی 83 | استقلال و پرسپولیس | 26 شهریور 95 :: . ... ساعت بازی پرسپولیس و استقلال ( دربی۸۳ ) | ۲۶ شهریور ۹۵ | نتیجه و … .... ۱ ساعت پیش – دانلود خلاصه بازی دربی ۸۳ | جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ | گلها و نتیجه … … ۲۱ ساعت ...

ترکیب قطعی پرسپولیس در دربی 83 | 26 شهریور 95

parvanefun.rzb.myblogreader.xyz/post562840.htmlTranslate this page
2 days ago - ۱۴ ساعت پیش - ترکیب استقلال و پرسپولیس در دربی 82 - نمناک ... 27 mins ago - نتيجه بازي استقلال پرسپوليس 26 شهريور 95 | دربي 83 | خلاصه و گلها,نتيجه بازي . ... دانلود گلهای بازی استقلال و پرسپولیس جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ (دربی ۸۳). .... فال روزانه 23 شهریور 1395 طالع بینی امروز سه شنبه 23 شهریور 95 ...

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال دربی 83 هفته 6 لیگ برتر جام خلیج ...

www.bia2download.xyz/نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-درب...Translate this page
16 hours ago - نتیجه بازی پرسپولیس و سایپا امروز سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ از هفته اول لیگ شانزدهم فوتبال ... خلاصه بازی و گلهای بازی تراکتورسازی ذوب آهن ۲۵ شهریور ۹۵ ... دانلود خلاصه بازی استقلال پرسپولیس | جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ | دربی ۸۳ …

پيش بازي دربي استقلال و پرسپوليس جمعه 26 شهریور 95

jadidha95.ir/پيش-بازي-دربي-استقلال-و-پرسپوليس-جمعه-26/Translate this page
1 day ago - دانلود خلاصه بازی دربی ۸۳ | جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ | گلها و نتیجه … ..... برچسب‌ها: بازی استقلال پرسپولیس، دربی ۹۵، nvfd 95، nvfd 83، بازی امروز

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال دربی 83 هفته 6 لیگ برتر جام خلیج ...

www.bia2download.xyz/نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-درب...Translate this page
16 hours ago - نتیجه بازی پرسپولیس و سایپا امروز سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ از هفته اول لیگ شانزدهم فوتبال ... خلاصه بازی و گلهای بازی تراکتورسازی ذوب آهن ۲۵ شهریور ۹۵ ... دانلود خلاصه بازی استقلال پرسپولیس | جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ | دربی ۸۳ …

پيش بازي دربي استقلال و پرسپوليس جمعه 26 شهریور 95

jadidha95.ir/پيش-بازي-دربي-استقلال-و-پرسپوليس-جمعه-26/Translate this page
1 day ago - دانلود خلاصه بازی دربی ۸۳ | جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ | گلها و نتیجه … ..... برچسب‌ها: بازی استقلال پرسپولیس، دربی ۹۵، nvfd 95، nvfd 83، بازی امروز

طرفداری: صفحه اصلی

www.tarafdari.com/Translate this page
هر آنچه که باید پیش از دربی شماره هشتاد و سه بدانید ... پیش بازی پرسپولیس - استقلال؛ پلان هشتاد و... هر آنچه که باید .... گیشه طرفداری؛ 25 شهریور؛ سربداربی! .... 23 26 24 25 18 ۰۵/۱۸ 06:05. روسیه آرژانتین 1 3 18 25 25 18 18 25 21 25 .... ترکیب احتمالی استقلال در دربی 83 (5 دیدگاه/1143 مشاهده) ... جمعه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۰.

پایگاه تخصصی فوتبال: ورزش 11

www.varzesh11.com/Translate this page
دربی 83کریمی: با تیم بانوان هم استقلال را‌ می‌بریم - ... 0. جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۰ ... استقلال 1-1 ماشین سازی - خلاصه بازی (هفته پنجم لیگ برتر ایران 1395/96).

زمان و تاریخ بازی استقلال پرسپولیس در سال 95 - نود تی وی ایران

90tv.iran.sc/.../زمان+و+تاریخ+بازی+استقلال+پرسپولیس+در+سال...Translate this page
نتيجه نهايي بازي پرتغال و ولز 16 شانزدهم تير 95 + دانلود گل ها و خلاصه / جام ملتهاي ... جالب است بدانید پیش از دربی 83 که بر طبق قرعه کشی در تاریخ 26 شهریور .... 95 ساعت بازی دربی 95 نتیجه دربی 95 خلاصه بازی استقلال پرسپولیس 95 ساعت ... ها پیش از دربی 83 در سال 1395 اخبار باشگاه استقلال تهران امروز سایت استقلال ...

اخبار استقلال - نود تی وی ایران

90tv.iran.sc/tag/اخبار+استقلالTranslate this page
نتيجه بازي استقلال و استقلال خوزستان در 10 مرداد 95 + دانلود گل ها و خلاصه ... دانلود گلها خلاصه نتيجه نهايي بازي امروز استقلال خوزستان و استقلال تهران 10 مرداد 95 امروز ديروز .... مسیر آسان استقلال و مسیر سنگلاخ پرسپولیس تا دربی 83 سال 95. جالب است بدانید پیش از دربی 83 که بر طبق قرعه کشی در تاریخ 26 شهریور 1395 ...

پخش آنلاین دربی 83 جمعه شهریور 95 | مجله بزرگ ایران لایت IranLite.Ir

iranlite.ir/2016/09/16/پخش-آنلاین-دربی-83-جمعه-شهریور-95/Translate this page
2 hours ago - دانلود گلهای بازی استقلال و پرسپولیس جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ (دربی ۸۳). ... دانلود خلاصه بازي دربي ۸۳ | جمعه ۲۶ شهريور ۹۵ | گلها و نتيجه. ... برچسب‌ها: بازی استقلال پرسپولیس، دربی ۹۵، nvfd 95، nvfd 83، بازی امروز پرسپولیس، بازی ...

دربی استقلال پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95

tafrihi-center.ir/tag/دربی-استقلال-پرسپولیس-جمعه-26-شهریور-95Translate this page
نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 (نتیجه دربی 83). دانلود خلاصه بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 (دربی 83). دانلود گلهای بازی ...

نتیجه دربی 83 مشخص شد - سایت کلش آف کلنز

clash98.ir/post/161/نتیجه-دربی-83-مشخص-شد.htmlTranslate this page
2 days ago - نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس دربی 82 جمعه 27 فروردین 95 + فیلم ... خلاصه و گلها,نتيجه بازي پرسپوليس و استقلال جمعه 26 شهريور 95,خلاصه بازي . .... داور بین المللی کشورمان امروز به عنوان داور دربی بزرگ تهران معرفی شده ...

موتور جستجوی قطره

www.ghatreh.com/Translate this page
مربی تیم فوتبال استقلال امیدوار است که تیمش در بازی با پرسپولیس اولین برد . ... بخش عربی خبرگزاری رویترز صبح امروز (چهارشنبه) گزارش داد که ارتش آمریکا اذعان کرد . ..... 6 - تصاویر:صفحه اول روزنامه های کشور؛چهارشنبه 24 شهریور ماه 95 ..... به گزارش کاپ، با نزدیک شدن به دربی 83، طرفداران تیم پرسپولیس برای پایین ...

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95 | خلاصه و گلها | دربی 83

www.kolbenews.ir/.../نتیجه-بازی-امروز-پرسپولیس-و-استقلال-د...Translate this page
46 mins ago - نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال ( دربی 83 ) 26 شهریور 95 گلها و خلاصه. 00. کلبه نیوز بازدید : 0 جمعه 26 شهريور 1395 : 10:2 نظرات (0).

نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 :: خواب و بیدار

khabobidar.blog.ir/.../26/نتیجه-بازی-استقلال-و-پرسپولیس-جمعه...Translate this page
1 hour ago - نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95,خلاصه بازی استقلال و ... جمعه 26 شهریور 95,حواشی بازی امروز استقلال و پرسپولیس دربی 83,.

نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس امروز 26 شهریور 95+گلها و خلاصه

indexwar.ir/نتیجه-بازی-استقلال-و-پرسپولیس-امروز-26-ش/Translate this page
Sep 16, 2016 - ۱ ساعت پیش – برچسب ها:نتیجه بازی دربی ۸۳ , نتیجه بازی استقلال پرسپولیس ۲۶ شهریور ۹۵ , دانلود گلها و خلاصه بازی … دانلود خلاصه بازی دربی ...

بازی پرسپولیس استقلال 26 شهریور 95 - ایندکس وار

indexwar.ir/بازی-پرسپولیس-استقلال-26-شهریور-95/Translate this page
21 hours ago - ۱۴ ساعت پیش – نتیجه بازی استقلال پرسپولیس ۲۶ شهریور ۹۵ | دربی ۸۳ .... نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز شنبه ۲۰ شهریور ۹۵ از ...

بازی پرسپولیس استقلال 26 شهریور 95 پخش انلاین

javuni.ir/news/238666Translate this page
11 hours ago - پخش انلاین بازی استقلال و پرسپولیس | 26 شهریور 95 | نتیجه و فیلم ... پخش زنده بازی پرسپولیس و تراکتور سازی امروز 20 شهریور 95 چه .

بازی پرسپولیس استقلال 26 شهریور 95

javuni.ir/news/238660Translate this page
11 hours ago - ساعت بازی پرسپولیس و استقلال ( دربی 83 ) | 26 شهریور 95 | نتیجه و . ... نتیجه بازی استقلال پرسپولیس ۲۶ شهریور ۹۵ | دربی ۸۳ | خلاصه و گلها,نتیجه بازی .... نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال اهواز امروز 3 اردیبهشت 95 + فیلم.

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال اهواز امروز 30 آبان 94 + فیلم - نمناک

namnak.com/نتیجه-بازی-پرسپولیس-استقلال-اهواز.p23339Translate this page
Rating: 4.1 - ‎38 reviews
نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال اهواز امروز شنبه 30 آبان 1394 را از هفته دوازدهم ... در ادامه مسابقات لیگ برتر در هفته دوازدهم بازی پرسپولیس و استقلال اهواز از ... نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال اهواز امروز 3 اردیبهشت 95 + فیلم; استقلال و استقلال اهواز ... نتیجه بازی استقلال و ماشین سازی 21 شهریور 95 + فیلمترکیب استقلال و ...

نتیجه بازی دربی 83 استقلال و پرسپولیس امروز جمعه 26 شهریور 1395

www.tafrihicenter.ir/.../نتیجه-بازی-دربی-83-استقلال-و-پرسپول...Translate this page
13 hours ago - نتیجه بازی دربی 83 استقلال و پرسپولیس امروز جمعه 26 شهریور 1395. دانلود گل ها و لحظات حساس بازی استقلال و پرسپولیس در دربی 83 - 26 ...

وب سایت رسمی باشگاه پرسپولیس تهران

fc-perspolis.com/Translate this page
Persepolis F.C.
وب سایت رسمی باشگاه پرسپولیس تهران، آخرین اخبار مربوط به باشگاه را می ... جادوگر فوتبال ایران و آسیا امروز در اردوی سرخپوشان حضور یافت و با اعضای تیم فوتبال پرسپولیس دیدار و ... بازي بعد. image. پرسپولیس - استقلال. جمعه 26 شهریور 1395 ساعت 17:00 ... نظر شما در رابطه نتیجه بازی استقلال - پرسپولیس چیست؟

پرسپولیس تهران :: ورزش 3

www.varzesh3.com/team/پرسپولیسTranslate this page
اخبار، بازی ها، برنامه بازی ها و ویدیوهای تیم پرسپولیس. ... 1395/06/26. پرسپولیس. استقلال. لیگ برتر جام خلیج فارس. 1395/06/31. سپاهان. پرسپولیس.

اخبار استقلال - سایت هواداران فوتبال|اخبار استقلال تهران، فوتبال ایران ...

www.esteghlali.com/news.phpTranslate this page
93 کلیک توسط hejazi_tajii در Sep 16 2016, 3:35 am .... منصوریان در دیدار روز جمعه است که مهار او می تواند تأثیر زیادی در نتیجه این بازی داشته باشد. به . .... صمد نیکخواه: در قاموس استقلال مساوی نیست؛ فقط پیروزی ... نورافکن امروز در اردوی استقلال ...

استقلال تهران :: ورزش 3

www.varzesh3.com/team/استقلالTranslate this page
اخبار، بازی ها، برنامه بازی ها و ویدیوهای تیم استقلال. ... 1395/06/26. پرسپولیس. استقلال. لیگ برتر جام خلیج فارس. 1395/06/30. استقلال. ذوب آهن .... نصرالله عبداللهی سرپرست استقلال به نتیجه گرفتن این تیم در دربی تهران بسیار خوش‌بین است.

ارتش سرخ - سایت هواداران باشگاه پرسپولیس

www.arteshesorkh.com/Translate this page
حتی اگر رقیب دیرینه نه بازی و پنج سال هم نبرده باشد باز هم دلت شور می زند و دلواپسی و ... ساعت : 00:00 :: تاریخ : جمعه, 26 شهریور 1395 :: مشاهده خبر ... این خبر را شنیدم، خیلی حالم گرفته شد و امروز برای دلداری این بازیکن به مراسم ختم رفتم. ... امیدوارم نتیجه سال قبل تکرار شود و پرسپولیس با 4 گل دیگر استقلال را بدرقه کند.

ساعت بازی استقلال و پرسپولیس | دربی 83 | آخرین اخبار

nex1-music.nasrblog.com/ساعت-بازی-استقلال-و-پرسپولیس/Translate this page
22 hours ago - برچسب ها: ساعت بازی استقلال و پرسپولیس، برنامه بازیهای استقلال - سایت ... بازی امروز، ساعت بازی استقلال پرسپولیس | جمعه 26 شهریور 95 | زمان و ... فیلم و نتیجه دربی 81 “بازی استقلال، وب سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ...

برچسب بازی امروز استقلال - نتایج زنده | اخبار فوتبال | بازی امروز

varzeshonline.blogsky.com/tag/بازی-امروز-استقلالTranslate this page
برچسب‌ها: nvfd 83، nvfd 95، بازی پرسپولیس استقلال، بازی امروز پرسپولیس، بازی پرسپولیس امروز، بازی پرسپولیس و استقلال، بازی ... جمعه 1395/06/26 ساعت: 17:00 ... نتیجه بازی امروز استقلال و ماشین سازی تبریز - یکشنبه 21 شهریور 95 ...

خبرهای ورزش ۳ | خبر فارسی

khabarfarsi.com/varzesh3Translate this page
وی افزود: در یک سال اخیر در اردو بودیم و امروز نتیجه زحماتمان را گرفتیم . ... به گزارش "ورزش سه"، تیم های ملی اسپانیا و آذربایجان که در نخستین بازی جام جهانی فوتسال در گروه F به پیروزی پُر گل رسیده بودند، .... قلعه نویی در دربی طرفدار استقلال است.

کانون هواداران باشگاه ورزشی استقلال

www.esteghlaltehranfc.com/Translate this page
جمعه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۴۰. صفحه نخست ... استقلال بد نتیجه گرفته است و شاید هم بد بازی کرده باشد! ... گزارش تمرین عصر امروز استقلال / تبریک به ابراهیمی و بازگشت یک ملی‌پوش ... جمعی از هواداران پرسپولیس مقابل ورزشگاه آزادی حضور یافتند.

جام نيوز - ورزشی

www.jamnews.ir/service/sportTranslate this page
تبریک مهاجم پرسپولیس به مناسبت تولد هم تیمی خود + عکس .... امروز مراسم ختم پدر و مادر بهادر عبدی برگزار شد و علی کریمی در این مراسم شرکت ... ملی‌پوش پرتاب نیزه کشورمان در کلاس F۳۸ بازی های پارالمپیک ریو موفق به ... فردا یک استقلال متحول خواهید دید/ شرایط دربی همیشه متفاوت است و نتیجه ..... جمعه 1395/06/26 ساعت: 18:45

اخبار پرسپولیس

tnews.ir/tags/پرسپولیسTranslate this page
طباطبایی: در دربی استقلال متفاوتی را خواهیم دید طباطبایی: در دربی استقلال متفاوتی را خواهیم دید ... عصر امروز |۵:۵۷ ... سرعتی ترین گل های دربی: علی سی ثانیه در صدر جمعه 26 شهریور ساعت 00:25 ... هشت پای ایرانی نتیجه دربی را پیش بینی کرد/ سورپرایز عصر جمعه برای پرسپولیسی ها هشت پای .... امروز جمعه، 26 شهریور 1395

پخش زنده فوتبال استقلال و پرسپوليس - شما

shomanews.com/fa/.../پخش-زنده-فوتبال-استقلال-و-پرسپوليسTranslate this page
35 mins ago - هشتادو سومین دربی پرسپولس و استقلال امروز جمعه 26 شهریور ماه ساعت 17 در ورزشگاه آزادی برگزار میشود. ... امروز ۲۶ شهريور ۱۳۹۵ | ساعت ۱۰:۴۱. صفحه نخست · اقتصادی ... نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس را پیش بینی کنید ...

فوتبال آنلاین

footballonline.ir/Translate this page
امروز : جمعه 1395/6/26 - 2016 September 16 ... نتیجه دربی 83؟ برد استقلال ... هفته 6 جام خلیج فارس : پرسپولیس - استقلال زنده از شبکه سه ... تیم, بازی, امتیاز.

نتیجه بازی امروز استقلال - آبی پوشان

abipooshan.ir/tag/نتیجه-بازی-امروز-استقلال/Translate this page
شهریور ۲۱, ۱۳۹۵ ۲ دیدگاهها. گزارش بازی استقلال و ماشین سازی دقیقه صفر : سوت آغاز بازی دقیقه ۷: سانتر زیبای خسرو حیدری و گل کاوه رضایی برای استقلال دقیقه ...

نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس 26 شهریور 95 - اخبار ورزشی

atisam.ir/search/?...نتیجه+بازی+استقلال...پرسپولیس++26+شهر...Translate this page
خبرگزاری فارس: دیدار دو تیم امید پرسپولیس و استقلال امروز در ورزشگاه شهیدا اسماعیلی منطقه 18 برگزار شد که مسابقه با نتيجه مساوی 2 بر 2 به پایان رسید.

نتیجه بازی پرسپولیس و صبای قم 21 مرداد 95 + خلاصه بازی و تعداد گل

www.blog.zonashop.ir/.../نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-صبای-قم-21...Translate this page
Aug 11, 2016 - خرید بلیط دربی پرسپولیس و استقلال جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ · نتیجه بازی امروز استقلال تهران ماشین سازی تبریز 21 شهریور 95 · ساعت بازی استقلال ...

دی اسپورت | تنها مرجع اخبار لیگ 1 ، 2 و 3 فوتبال

www.dsport.ir/Translate this page
دی اسپورت:در مهم ترین بازی هفته هفتم لیگ یک اکسین البرز صدرنشین در خانه به .... پریرا (گسترش فولاد) • مهدی طارمی (پرسپولیس) • علی اصغر عاشوری (استقلال خوزستان). 1گل. گزارش تصویری. تصاویر:تمرینات امروز ایرانجوان بوشهر · تصاویر:تمرینات امروز پارس جنوبی جم در زمین راه آهن ... منصوریان روی یک پست به نتیجه نرسید.

طرفداری: صفحه اصلی

www.tarafdari.com/Translate this page
پیش بازی پرسپولیس - استقلال؛ پلان هشتاد و... هر آنچه که باید پیش از دربی. .... گیشه طرفداری؛ 25 شهریور؛ سربداربی! ..... جمعه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۰. زنده از شبکه ...

اخبار سپاهان - قطره

www.ghatreh.com/news/subcat/sepahan-سپاهان/0/20Translate this page
تصاویر. جمعه، 26 شهریور 1395 - Thu, 15th Sep 2016. سیاسی .... با توجه به نتیجه های امروز و پیش از دیدار پرسپولیس و استقلال، تنها تیم های تراکتورسازی ... 4 -.

اخبار ورزشی - قطره

www.ghatreh.com/news/cat/sports-ورزشی/0/20Translate this page
بازی در پرسپولیس و استقلال به این راحتی نبود و اگر بازیکن توان بالایی نداشت، اورا له میکردند! نوشته صحبت های ... منچستریونایتد در اولین دیدارش در رقابت های لیگ اروپا در خانه فاینورد با نتیجه 1-0 شکست خورد. - به گزارش ... هدانا - ورزشی - 15 دقیقه پیش - جمعه 26 شهریور 1395، ساعت 01:10 - - 33694322 .... روزنامه فرصت امروز

پایگاه تخصصی فوتبال: ورزش 11

www.varzesh11.com/Translate this page
0. 0. جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۰ ... پیروزی پر گل الاهلی با گلزنی مجتبی جباری ... استقلال 1-1 ماشین سازی - خلاصه بازی (هفته پنجم لیگ برتر ایران 1395/96).

باشگاه پرسپولیس

www.khabaronline.ir/tags/73/باشگاه-پرسپولیسTranslate this page
فیلم | حرف‌های برانکو پیش از دربی | استقلال ملی‌پوشان امروز و دیروز را دارد ... کریم باقری: نتیجه دربی قابل پیش‌بینی نیست /نمی‌شود گفت چون صدریم، دربی را ... امیری واقعا به دربی نرسید/ اسامی ۱۹بازیکن پرسپولیس برای بازی با استقلال.

نتایج زنده Live Scores - سایت 1 ورزش

1varzesh.com/liveTranslate this page
2 days ago - آخرین به روزرسانی در 00:00:00 به وقت تهران روز قبل چهارشنبه، 24 شهریور 1395 روز بعد امروز. همه بازی‌ها بازی‌های زنده ... پرتغال, نتیجه نهایی ... پنج شنبه، 25 شهریور 1395 ..... 10:26 پروازی که به آخرت ختم می شود/ اوج ترس در «ترسه» ... 08:22 پرسپولیس هماهنگ و با اعتماد به نفس؛ استقلال ناشناخته و دنبال آرامش.

پایگاه خبری الف

بخش بین الملل الف، 23 شهریور 95 · اگر امروز جنگ ... شهریور 95. شفافیت، امروز دوای دردها و مشكلات ما در حوزه اقتصاد، سیاست، فرهنگ و. ..... رفتار قالیباف در بازی مخالفانش .... نتیجه کارشناسی ارشد آزاد اعلام شد .... بررسی جدول لیگ؛ استقلال در یک آیتم از پرسپولیس بهتر است ..... دستبند پوکمون گو پلاس، 26 شهریور به بازار می آید.

زمان و تاریخ بازی استقلال پرسپولیس در سال 95 - نود تی وی ایران

90tv.iran.sc/.../زمان+و+تاریخ+بازی+استقلال+پرسپولیس+در+سال...Translate this page
زمان برگزاری دربی استقلال-پرسپولیس سال 95 / بازی رفت , زمان برگزاری دربی ... کشی در تاریخ 26 شهریور 1395 خواهد بود استقلال با تیم های تازه صعود کرده به لیگ .... ساعت بازی دربی 95 نتیجه دربی 95 خلاصه بازی استقلال پرسپولیس 95 ساعت پخش ... امروز سایت استقلال نیوز ساعت بازی امروز استقلال خبرآنلاین پرسپولیس ...

مطالب درسال - جدیدترین و آخرین مطالب درسال

www.bestofday.ir/reader/tag/درسالTranslate this page
... سال 95 نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 (نتیجه دربی 83) دانلود .... نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال اهواز امروز 3 اردیبهشت 95 + فیلم - نمناک ...

خرید بلیط اینترنتی دربی 26شهریور 95 - اخبار ایران و جهان

newsshare.ir/search/?...خرید%20بلیط%20اینترنتی%20دربی%2...Translate this page
7 days ago - چند پرسپولیسی و استقلالی تاکنون برای دربی بلیت خریده‌اند؟ ... به گزارش خبرگزاری فارس، در حالیکه تا امروز ظهر 30 هزار بلیت دربي پایتخت از سوی ... مطمئن باشید بازی خوبی انجام می دهیم و نتیجه خوبی هم می گیریم. ... او در ادامه در مورد وضعیت استقلال در آستانه بازی با ماشین‌سازی گفت: تا زمانیکه بودم همه چیز ...

فروش بلیت استقلال و پرسپولیس در سال 95 جمعه مورخ 26 6 2016

newsshare.ir/search/?q...استقلال+و+پرسپولیس...95...26...Translate this page
6 days ago - به عبارت دیگر نزدیک به ۵۰ درصد بليت های دربی تا امروز به فروش رفته است. ... دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال روز جمعه 26 شهریور ساعت 17 از هفته .... مقابل تراکتورسازی گفت: این نتیجه برای پرسپولیس خوب است، بازی در ...

خرید بلیط اینترنتی دربی 26شهریور 95 - اخبار ایران و جهان

newsshare.ir/search/?...خرید%20بلیط%20اینترنتی%20دربی%2...Translate this page
Sep 2, 2016 - ورزش > لیگ برتر - دربي 82 و تقابل استقلال و پرسپولیس چند تماشاگر ... بنابراین اگر امروز پرسپولیس را هم می‌بردیم باز هم مصاحبه نمی‌کردیم. .... وی درباره نتیجه بازی تصریح کرد:طبیعی است که هر علاقه مند به تیمی تمایل به ...

گزارش زنده بازی استقلال و صبا 26 آذر 94 + نتیجه نهایی خلاصه گل های ...

freeapk2.loxblog.ir/.../گزارش%20زنده%20بازی%20استقلال%20و...Translate this page
Dec 17, 2015 - دانلود گلها خلاصه نتیجه نهایی بازی امروز استقلال و صبای قم 26 آذر گزارش زنده بازی ... هفته 15 پانزدهم ؛ لیگ برتر 94-95 نتیجه نهایی .... نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان در جام حذفی امروز شنبه 21 شهریور 94 را به ... 15 ساعت قبل ...

گزارش زنده بازی استقلال و صبا 26 آذر 94 + نتیجه نهایی خلاصه گل های ...

freeapk2.loxblog.com/post/2/%3C-PostAuthorLink-%3ETranslate this page
اوقات شرعی و زمان دقیق اذان صبح 24 خرداد 95 · فینال کشتی ازاد ... دانلود گلها خلاصه نتیجه نهایی بازی امروز استقلال و صبای قم 26 آذر گزارش زنده بازی .... نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان در جام حذفی امروز شنبه 21 شهریور 94 را به ... 15 ساعت قبل ...

عقدیمی از برد استقلال با پرسپولیس گل بالا - مجله خبری موریکس

morix.ir/search/?q=عقدیمی+از+برد+استقلال...پرسپولیس...Translate this page
نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال اهواز امروز 3 اردیبهشت 95 + فیلم. 22-4-2016 .... بازی حساس پرسپوليس و استقلال جمعه 26 شهریور 95 ساعت 17برگزار میشود.

درصد شرکت کنندگان در استقلال پرسپولیس - مجله خبری موریکس

morix.ir/search/?q=درصد+شرکت...در+استقلال+پرسپولیسTranslate this page
نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال اهواز امروز 3 اردیبهشت 95 + فیلم. 22-4-2016 .... بازی حساس پرسپوليس و استقلال جمعه 26 شهریور 95 ساعت 17برگزار میشود.

برتری یک نیمه ای استقلال مقابل خونه به خونه / پایان بازی با نتیجه سه ...

sp.shafaqna.com/FA/IR/1048632Translate this page
برتری یک نیمه ای استقلال مقابل خونه به خونه / پایان بازی با نتیجه سه بر یک به سود آبی پوشان. ... برنامه کامل نیم فصل اول لیگ برتر اعلام شد/ دربی سرخابی ساعت 17 روز 26 شهریور. - دیلی خبر ایران ... گزارش تمرین امروز پرسپولیس + عکس ..... صفحه اول روزنامه های اقتصادی،اجتماعی و سیاسی امروز دوشنبه 28 تیرماه 95+تصاویر.

جمعیت امروز بازی استقلال با نفت آبادان - رهتا

www.rahta.com/q/جمعیت_امروز_بازی_استقلال_با_نفت_آبادانTranslate this page
برنامه کامل فصل شانزدهم لیگ برتر فوتبال26 شهریور دربی سرخابی ها ... 11 مردادماه 95 پیکان - صبای قم پرسپولیس - فولاد خوزستان نفت تهران - سپاهان اصفهان پدیده .... برای استقلال، 20 برد برای پرسپولیس و 37 بازی دو تیم نیز با نتیجه تساوی ...

عهای دربی 95 - مجله تفریحی فان گاه

fungah.ir/search/?q=عهای%20دربی%2095&page=4Translate this page
او درباره لیگ برتر،بازی با استقلال و قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر به روزنامه پیروزی ... دربی 83 روز جمعه 26 شهریور ماه 95 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

سوژه هاي خبري مردمي زير ذره بين 2030 را اينجا بنويسيد

www.yjc.ir/fa/news/.../سوژه-هاي-خبري-مردمي-زير-ذره-بين-2030-را-اينجا-بنويسيد
با مراجعه به نمایندگی این موضوع را پیگیری نمودم ولی تا کنون به نتیجه ای نرسیده ام .... کنید که قرار بود 21 مرداد نتیجه ها را بزنن اما امروز 26 مرداد است اما هیچ خبری نیست. ..... روز 26 مرداد پيامي را برايتان ايمل كردم در مورد نحوه ي اجراي طرح بيمه كارگران ...... پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمان (شناسه پرداخت: 12,34,56,78,95,1 ...

اخبار سپاهان،آخرین خبرها از باشگاه سپاهان - آکاایران

www.akairan.com/havades-akhbar/sport/sepahan.htmlTranslate this page
سه شنبه23 شهریور 95. آکاایران; منو. اخبار آکانیوز · سرگرمی · فیلم ... تیم فوتبال پیکان برابر سپاهان به نتیجه مساوی رضایت دادند ... تیم ها مقابل سپاهان بسته بازی می کنند/ آخرین وضعیت هادی عقیلی ... برای پیوستن به استقلال/ پادوانی وارد باشگاه سپاهان شد ... فرکی: از کار شاگردانم راضی هستم/ پرسپولیس همیشه بزرگ است.

نتایج و جدول مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا + برنامه مرحله یک هشتم نهایی

www.mashreghnews.ir/.../نتایج-و-جدول-مرحله-مقدماتی-لیگ-قهرمانا...Translate this page
Apr 25, 2014 - اخه استقلال و پیروزی تیم هستن آبرو ایران را توی اسیا همیشه می برند ...... امروز هم که قهرمان شدید از انتها البته شما که سنت قد میده ..... ببخشید یه سوال داشتم میگن قراره بازی های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 25 یا 26 شهریور ...

نتیجه بازی استقلال و پیکان امروز 21 مرداد 95 + فیلم - خبر 24

www.khabar-24.com/.../نتیجه+بازی+استقلال+و+پیکان+امروز+2...Translate this page
Aug 11, 2016 - بازی استقلال و صنعت نفت آبادان 16 مرداد 95 از هفته سوم لیگ برتر فوتبال جام خلیج فارس بازی تیم های استقلال تهران و صنعت نفت آبادان در ورزشگاه ... نتیجه بازی پرسپولیس و سایپا امروز 6 مرداد 95 + فیلم. 26-7-2016 نمناک.

خرید بلیط بازی دربی استقلال و پرسپولیس شهریور 95 - دانلود جدید

newdownloadjadid.ir › اخبار جدیدTranslate this page
Aug 23, 2016 - فروش اینترنتی بلیت این دیدار از ساعت 13 امروز 5 شهریور آغاز شده است. ... شما در صورت نتیجه نگرفتن سرمربی این فصل علی منصوریان و بازی روان و زیبای .... دانلود گلهای بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 (دربی 83).

زمان برگزاری بازی اول استقلال در لیگ برتر 95-96|تاریخ و ساعت

www.postnama.ir/.../تاریخ-و-ساعت-برگزاری-بازی-اول-استقلال-در...Translate this page
Jul 25, 2016 - زمان بازی دربی در نیم فصل اول لیگ برتر 95-96، در تاریخ 26 شهریور 95 برگزار . ... تاریخ دربی 83,تاریخ بازی پرسپولیساستقلال لیگ برتر 95-96 . .... ۵ روز پیش - نتیجه بازی دوستانه امروز استقلال و خونه به خونه در دوشنبه 28 ...

 

دسته بندي:
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد

4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
کدبازان