close
متخصص ارتودنسی
اخبار روز
پس از چند ساعت نشستن پشت میز باید راه برویم ؟ دو ساعت
به دهکده آفتاب خوش آمدید دوستان عزیز

دهکده آفتاب

پس از چند ساعت نشستن پشت میز باید راه برویم ؟ دو ساعت
امروز سه شنبه 03 اسفند 1395

آخرين ارسالي هاي انجمن

پس از چند ساعت نشستن پشت میز باید راه برویم ؟ دو ساعت

پس از چند ساعت نشستن پشت میز باید راه برویم ؟ دو ساعت - ایندکس وار

indexwar.ir/پس-از-چند-ساعت-نشستن-پشت-میز-باید-راه-بر-4/Translate this page
بعد از دو هفته نشسته کاری (حداقل ۶ ساعت در روز): … خب بعد از این همه عوارض، بهتر است به سراغ راه حل برویم. هر چند عوارض این کم تحرکی زیاد است اما راه حل های ساده ای ...

پس از چند ساعت نشستن پشت میز باید راه برویم ؟ بیست دقیقه

indexwar.ir/پس-از-چند-ساعت-نشستن-پشت-میز-باید-راه-بر-2/Translate this page
پس از چند ساعت نشستن پشت میز باید راه برویم ؟ بیست دقیقه .... بشی به سقف …… بودیم برای اینکه پین های چتر توی چش و چالمان نرود دو قدم از هم دورتر راه برویم !

پس از چند ساعت نشستن پشت میز باید راه برویم ؟ چهل و پنج دقیقه

indexwar.ir/پس-از-چند-ساعت-نشستن-پشت-میز-باید-راه-بر-3/Translate this page
پس از چند ساعت نشستن پشت میز باید راه برویم ؟ چهل و پنج دقیقه ... چندساعت بعد دایی همسرم ب منزل ما اومدن با شیرینی تره دو کیلویی. …. ما شش سال هست که ازدواج ...

پس از چند ساعت پشت میز کار نشستن بهتر است راه برویم ؟ - ایندکس وار

indexwar.ir/پس-از-چند-ساعت-پشت-میز-کار-نشستن-بهتر-اس/Translate this page
پس از چند ساعت پشت میز کار نشستن بهتر است راه برویم ؟ , ساعت نشستن بهتر برویم ؟ ... بعد از دو هفته نشسته کاري(حداقل ۶ ساعت در روز): تنها بعد از ۵ روز مقدار … ... اگر پشت میز کار هستید ارتفاع میز باید قدری باشد که بازوها روی آن قرار گیرد.

پس از چند ساعت نشستن پشت میز باید راه برویم ؟- نیو میهن

newmihan.ir/.../پس-از-چند-ساعت-نشستن-پشت-میز-باید-راه-بروی...Translate this page
16 mins ago - دو ساعت , ساعت نشستن باید برویم ساعت , پس از چند ساعت نشستن پشت میز باید راه ... پس از چند ساعت پشت میز کار نشستن بهتر است راه برویم ؟

پس از چند ساعت پشت میز کار نشستن بهتر است راه برویم ؟- نیومیهن

newmihan.ir/.../پس-از-چند-ساعت-پشت-میز-کار-نشستن-بهتر-اس...Translate this page
16 mins ago - پس از چند ساعت نشستن پشت میز باید راه برویم ؟ دو ساعت - ایندکس وار ... بعد از دو هفته نشسته کاری (حداقل ۶ ساعت در روز): … خب بعد از این همه ...

نارنجی: پشت میز نشینی؛ عوارض و چاره ها - سالم زی

salemzi.com/.../how-sitting-all-day-is-damaging-your-body-and-ho...Translate this page
Feb 2, 2012 - آیا شما هرروز بیشتر از ۶ ساعت پشت کامپیوترتان یا روی صندلی می ... در اینصورت باید بدانید که ادامه این روند ممکن است سلامتی شما را به خطر ... بعد از دو هفته نشسته کاری (حداقل ۶ ساعت در روز): ... خب بعد از این همه عوارض، بهتر است به سراغ راه حل برویم. هر چند عوارض این کم تحرکی زیاد است اما راه حل های ساده ای هم دارد:.

پشت میز نشینی؛ عوارض و چاره ها | Hadi Karimi | LinkedIn

https://www.linkedin.com/.../پشت-میز-نشینی-عوارض-و-...Translate this page
LinkedIn
Oct 12, 2015 - پشت میز نشینی؛ عوارض و چاره ها. October ... در اینصورت باید بدانید که ادامه این روند ممکن است سلامتی شما را به خطر بیندازد. اما چطور؟ ... بعد از دو هفته نشسته کاری (حداقل ۶ ساعت در روز): ... خب بعد از این همه عوارض، بهتر است به سراغ راه حل برویم. هر چند ... چند قدم تا اتاق او بروید و در مورد موضوع کاریتان صحبت کنید.

پشت ميز نشيني؛ عوارض و چاره ها > شرکت نفت و گاز پارس > اخبار و مقالات

pogc.ir/DesktopModules/DnnForge%20.../Print.aspx?...Translate this page
Nov 29, 2012 - آيا شما هر روز بيشتر از ۶ ساعت پشت کامپيوترتان يا روي صندلي مي نشينيد؟ ممکن است پاسخ بسياري ... در اين صورت بايد بدانيد که ادامه اين روند ممکن است سلامتي شما را به خطر بيندازد. اما چطور؟ ... در ادامه مطلب جزييات اين عوارض و راه حل آن ها را هم به شما خواهيم گفت. ... بعد از دو هفته نشسته کاري(حداقل ۶ ساعت در روز):

چطور درد پشت را آرام کنیم؟

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=223886Translate this page
Oct 7, 2012 - درد پشت بدن ممکن‌ است‌ در خود ستون‌ فقرات‌ یا عضلات‌ و رباط‌های‌ اطراف‌ آن‌ بروز ... حرکت دست ها، سر و حتی راه رفتن با حذف عملکرد پشت ناممکن می شود. روزانه چند ساعت از وقت خود را به صورت نشسته می گذرانید؟ ... تصور کنید زمانی که پشت یک میز کامپیوتر نشسته اید، زانوها خم می .... چطور درست بایستیم و راه برویم؟

بیماری دیسک کمر و عوارض آن | ایران جدید

www.iranew.com/371/Translate this page
فتق دیسک در ناحیه کمری، سبب بروز درد در ناحیه کمر و باسن و پشت یا جلوی ران می شود. ... طی این مدت بیمار باید از نشستن حتی الامکان پرهیز کند و از خم و راست شدن و برداشتن ... احتمال بروز عوارض پس از عمل جراحی خیلی ناچیز است. ..... روزی یکی دو ساعت راه می روم اما کمر درد را کمی دارم شنیدهام کتتتتتلینیکهایی هست که فتق کمر ...

روزنامه ایران_آن 90 روز جهنمی

www.iran-newspaper.com/Newspaper/BlockPrint/144835Translate this page
Iran
Aug 8, 2016 - قاچاق‌برها گفتند که باید سوار یک کامیون یخچال دار حمل گوشت شویم. ... بعد از یک ساعت به قله‌ای رسیدیم و آنجا پیاده شدیم. یکی از قاچاق برها گفت باید تا انتهای دره پیاده راه برویم، نه چراغی روشن کردند و نه نوری آنجا ... یک روز صبح دو دختر ایرانی در کنار یک خانم کرد پشت میز من نشسته بودند و ایرانی حرف می‌زدند.

پرسشها و پاسخها - وب سایت تخصصی پزشکی ورزشی و کمردرد

www.drpn.ir/default.php?content=questionsTranslate this page
دو سال پیش به دنبال فعالیت بدنی شدید احساس درد در باسن چپم کردم که با ... کارم بدین صورت است که اکثر وقت ها حدود 15 ساعت پشت میز با لپ تاپ کار می کنم. ... شروع به درد گرفتن مي کند بعد از چند دقيقه اين درد بسیار شديد مي شودولي به دبنال نشستن و .... به علت کمردرد و بی حسی پا هنگام راه رفتن، به دکتر مراجعه کردم و پس از ...

آبان ۱۳۹۲ - ارزان لود::لاغری و خوش فرم شدن در خانه - blogfa.com

arzanload.blogfa.com/1392/08Translate this page
افراد سنگین وزن روزانه به طورمتوسط 2/5 ساعت بیشتر از افراد لاغر می نشینند. ... 23- در هنگام صرف شام، همان طور که روی صندلی و پشت میز نشسته اید، پاهای خود را خم و راست .... برای لاغر شدن باید اصلی‌ترین وعده غذایی شما صبحانه باشد نه شام. ... چند راه برای این کار و لاغری سریع وجود دارد؛ کم خوردن، ورزش کردن و خوردن برخی غذاهای خاص.

همه چیز درباره بیماری پانیک اتک (panic) / درمان حملات پانیک

teerex.ir › سلامتTranslate this page
Dec 4, 2015 - چند دقیقه بعد به عادت همیشه از پشت میز بلند شدم و برای قدم زدن به سمت درب خروجی به راه افتادم. .... بهترین راه درمان این بیماری شناخت کامل بیمار از بیماری است بدین ... گاهی اوقات حمله‌های پانیک به یک یا دو حمله خلاصه نیم شوند و در فرد ..... من حدود سی سال دارم، تنهایی تو ماشین پشت فرمون نشسته بودم حدود ساعت ده و ...

بهترین درمان دیسک کمر - مراقبت های پس از جراحی دیسک کمر

drheidarian.blogfa.com/category/44
شنا می تواند بعد از حدود ۸ هفته پس از جراحی دیسک بین مهره ای شروع شود . .... است برای چند روز پس از عمل بصورت تهوع، نفخ شکم و یبوست مشخص شود که باید اطلاع داده شود. ... فشار روی کمر و پشت در حالت نشسته نسبت به حالت ایستاده بیشتر است . ..... درست بنشينيم يا بخوابيم يا راه برويم؛ مثلا موقع مطالعه، پشت‌ميز و صندلي قرار ...

مشکلات و عوارض کار با کامپیوتر و پشت میز نشینی

vista.ir/article/296516Translate this page
پس، از آنجا که بد نشستن می تواند با ایجاد فشار بر ستون فقرات و رباط‌ های مربوطه، انسان ... بیشتر ما در طول ساعات کاری، پشت میز و روی صندلی هایی نشسته ایم که نه به وضعیت ... ارتفاع میز هم باید طوری تنظیم شود که آرنج و شانه های شما بتواند آزاد و شل قرار گیرند و مچ .... حتی هر نیم ساعت سر جای خود بایستید و یا چند قدم راه بروید.

روزهای من - روزنگار خانم شین

mrsshin.persianblog.ir/tag/روزهای_منTranslate this page
به بهانه دورهمی بچه‌های معماری ملی بعد از خدا می داند چند سال ... هنوز می‌توانست به من این توهم خوشایند را بدهد که آینده پیش رویم است نه پشت سرم. .... باید رهایش کنم. راه ادامه دارد. لیلا هم برود کنار سارای میهمانی خداحافظی بنشیند و از دور ..... موجها یکی دو ساعت بعد آرام گرفتند. ... بعد همانطور که نشسته ام پشت میز خاکی ام، به او حسادت می کنم.

90 روز جهنمی پناهجویان ایرانی در فرانسه | فرهنگ نیوز

www.farhangnews.ir/content/220398Translate this page
Aug 8, 2016 - او این روزها در کوچه پس کوچه‌های جنوب فرانسه در کمپی زندگی می‌کند و ... بعد از یک ساعت به قله‌ای رسیدیم و آنجا پیاده شدیم. یکی از قاچاق برها گفت باید تا انتهای دره پیاده راه برویم، نه چراغی روشن کردند و نه نوری آنجا بود .... یک روز صبح دو دختر ایرانی در کنار یک خانم کرد پشت میز من نشسته بودند و ایرانی حرف می‌زدند ...

چگونه موقع مطالعه خواب نرویم؟ - درازنای شب

khastegari.blogsky.com/1390/06/18/post-120/Translate this page
2- برای مطالعه، باید شب قبل به میزان مناسب (نه بیش از حد و نه کمتر) استراحت کرده ... 8- بعد از هر نیم ساعت، خوب است که از پشت میز بلند شده و برای چند دقیقه به ... بعد از دو ساعت مطالعه خوب است که به میزان 10 دقیقه ورزش سریع کنیم تا با افزایش تپش قلب، خون رسانی به سلولهای مغزی شدیدتر شود و از رخوت نشستن طولانی رها شویم.

نارنجی: پشت میز نشینی؛ عوارض و چاره ها – سالم زی

salemzi.com/…/how-sitting-all-day-is-damaging-your-body-and-how-yo…

۱۳ بهمن ۱۳۹۰ ه‍.ش. – آیا شما هرروز بیشتر از ۶ ساعت پشت کامپیوترتان یا روی صندلی می … در اینصورت باید بدانید که ادامه این روند ممکن است سلامتی شما را به خطر … بعد از دو هفته نشسته کاری (حداقل ۶ ساعت در روز): … خب بعد از این همه عوارض، بهتر است به سراغ راه حل برویم. هر چند عوارض این کم تحرکی زیاد است اما راه حل های ساده ای هم دارد:.

پشت میز نشینی؛ عوارض و چاره ها | Hadi Karimi | LinkedIn

https://www.linkedin.com/…/پشتمیز-نشینی-عوارض-و-چاره-ها-hadi-kari…

۲۰ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – آیا شما هرروز بیشتر از ۶ ساعت پشت کامپیوترتان یا روی صندلی می … در اینصورت باید بدانید که ادامه این روند ممکن است سلامتی شما را به … بعد از دو هفته نشسته کاری (حداقل ۶ ساعت در روز): … خب بعد از این همه عوارض، بهتر است به سراغ راه حل برویم. هر چند عوارض این کم تحرکی زیاد است اما راه حل های ساده ای هم دارد:.

پشت ميز نشيني؛ عوارض و چاره ها > شرکت نفت و گاز پارس > …

pogc.ir/DesktopModules/DnnForge%20…/Print.aspx?tabid…

۹ آذر ۱۳۹۱ ه‍.ش. – آيا شما هر روز بيشتر از ۶ ساعت پشت کامپيوترتان يا روي صندلي مي نشينيد؟ ممکن است پاسخ بسياري … در اين صورت بايد بدانيد که ادامه اين روند ممکن است سلامتي شما را به خطر بيندازد. اما چطور؟ … در ادامه مطلب جزييات اين عوارض و راه حل آن ها را هم به شما خواهيم گفت. … بعد از دو هفته نشسته کاري(حداقل ۶ ساعت در روز):

پرسشها و پاسخها – وب سایت تخصصی پزشکی ورزشی و کمردرد

www.drpn.ir/default.php?content=questions

دو سال پیش به دنبال فعالیت بدنی شدید احساس درد در باسن چپم کردم که با … کارم بدین صورت است که اکثر وقت ها حدود ۱۵ ساعت پشت میز با لپ تاپ کار می کنم. … شروع به درد گرفتن مي کند بعد از چند دقيقه اين درد بسیار شديد مي شودولي به دبنال نشستن و …. به علت کمردرد و بی حسی پا هنگام راه رفتن، به دکتر مراجعه کردم و پس از …

بیماری دیسک کمر و عوارض آن | ایران جدید

www.iranew.com/371/

فتق دیسک در ناحیه کمری، سبب بروز درد در ناحیه کمر و باسن و پشت یا جلوی ران می شود. … طی این مدت بیمار باید از نشستن حتی الامکان پرهیز کند و از خم و راست شدن و برداشتن … احتمال بروز عوارض پس از عمل جراحی خیلی ناچیز است. ….. روزی یکی دو ساعت راه می روم اما کمر درد را کمی دارم شنیدهام کتتتتتلینیکهایی هست که فتق کمر …

چطور درد پشت را آرام کنیم؟

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=223886

۱۶ مهر ۱۳۹۱ ه‍.ش. – درد پشت بدن ممکن‌ است‌ در خود ستون‌ فقرات‌ یا عضلات‌ و رباط‌های‌ اطراف‌ آن‌ … روزانه چند ساعت از وقت خود را به صورت نشسته می گذرانید؟ … روی می کنید یا همواره به وسیله وسایط نقلیه موتوری راه را طی می کنید؟ چند … تصور کنید زمانی که پشت یک میز کامپیوتر نشسته اید، زانوها خم می …. چطور درست بایستیم و راه برویم؟

روی صندلی استاندارد بنشینید

www.tebyan.net/newindex.aspx/index.aspx?pid=221934

۱ مهر ۱۳۹۱ ه‍.ش. – کسانی که ساعت‌های زیادی از روز را پشت میز می‌گذرانند و به اصطلاح … میزی که جلوی صندلی است، حتما باید در فاصله‌ای مناسب قرار گیرد تا … راه رفتن‌ و ایستادن پس از چند دقیقه نشستن، یکی از مهم‌ترین اصولی … چطور درست بایستیم و راه برویم؟ آیا می خواهید کمردرد نگیرید؟ نشستن طولانی در ساعات کار، کشنده است.

رابطه پشت میز نشستن با کوتاهی عمر!! – نمناک

namnak.com/رابطه-پشتمیزنشستن-با-کوتاهی-عمر.p6251
رتبه: ۳٫۶ – ‏۷ نقد

عوارض نشستن بلند مدت پشت میز, کوتاهی عمر با نشستن پشت میز را در سایت نمناک … بله واقعیت دارد اما آیا واقعا میدانید که دقیقا چند ساعت نشستن در طول روز می … همه ما بیشتر وقت مان را پشت کامپیوتر سپری می کنیم، پس با این شرایط بهتر است … و یا به دنبال یک راه حل بهتر برای کم کردن آسیب های ناشی از نشستن زیاد باشیم و …

آبان ۱۳۹۲ – ارزان لود::لاغری و خوش فرم شدن در خانه – blogfa.com

arzanload.blogfa.com/1392/08

افراد سنگین وزن روزانه به طورمتوسط ۲/۵ ساعت بیشتر از افراد لاغر می نشینند. … ۲۳- در هنگام صرف شام، همان طور که روی صندلی و پشت میز نشسته اید، پاهای خود را خم و راست …. برای لاغر شدن باید اصلی‌ترین وعده غذایی شما صبحانه باشد نه شام. … چند راه برای این کار و لاغری سریع وجود دارد؛ کم خوردن، ورزش کردن و خوردن برخی غذاهای خاص.

چند ابتکار برای استفاده بهینه از ماشین ظرفشویی

www.yjc.ir › اجتماعی › باشگاه شبانه

۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ه‍.ش. – ما هم خیال داریم در این گزارش سراغ همین ماشین‌هایی برویم كه وظیه شستن ظرف‌های ما را به‌عهده گرفته‌اند. … با این وجود در ۴۰ تا ۳۰حدود مورد استفاده از ماشین های ظرفشویی باید ها و …. نمی شود و حتی ممکن است ظروف بزرگ تر سد راه آب رسانی به دیگران شود. …. بگذارید چند ساعت به همین ترتیب بماند و سپس خوب آبکشی کنید.

پايگاه اطلاع رساني دفتر حضرت آيت الله العظمي مظاهري …

www.almazaheri.org/…/Index.aspx?…فصل%۲۰دوّم…راهکارهاي%۲۰عملي…

بايد بگويد مي‌توانم و راه فقط بي‌اعتنائي و مثل ديگران بودن است و الّا بدبختي دنيا و …. سؤال۲۹: پس از تطهير به‌دليلِ بلندی ناخن دستم شک کردم چيزی که زير ناخن ‌من است ….. اگر نجس است، لباسی که به‌واسطه‌ي آن نجس می‌شود با چند بار شستن پاک می‌شود؟ ….. سؤال۱۳۲: من در انجام غسل خيلى وسواس دارم و هر غسلى يک ساعت تا يک ساعت و …

روزنامه ایران_آن ۹۰ روز جهنمی

www.iran-newspaper.com/Newspaper/BlockPrint/144835

۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – قاچاق‌برها گفتند که باید سوار یک کامیون یخچال دار حمل گوشت شویم. … بعد از یک ساعت به قله‌ای رسیدیم و آنجا پیاده شدیم. یکی از قاچاق برها گفت باید تا انتهای دره پیاده راه برویم، نه چراغی روشن کردند و نه نوری آنجا … یک روز صبح دو دختر ایرانی در کنار یک خانم کرد پشت میز من نشسته بودند و ایرانی حرف می‌زدند.

مشکلات و عوارض کار با کامپیوتر و پشت میز نشینی

vista.ir/article/296516

پس، از آنجا که بد نشستن می تواند با ایجاد فشار بر ستون فقرات و رباط‌ های مربوطه، انسان … بیشتر ما در طول ساعات کاری، پشت میز و روی صندلی هایی نشسته ایم که نه به وضعیت … ارتفاع میز هم باید طوری تنظیم شود که آرنج و شانه های شما بتواند آزاد و شل قرار گیرند و مچ …. حتی هر نیم ساعت سر جای خود بایستید و یا چند قدم راه بروید.

چگونه موقع مطالعه خواب نرویم؟ – درازنای شب

khastegari.blogsky.com/1390/06/18/post-120/

۲- برای مطالعه، باید شب قبل به میزان مناسب (نه بیش از حد و نه کمتر) استراحت کرده … پس مهم این است که فعالیت بدنی ما در صبح باعث افزایش تپش قلب و خونرسانی به مغز شود. … ۸- بعد از هر نیم ساعت، خوب است که از پشت میز بلند شده و برای چند دقیقه به … بعد از دو ساعت مطالعه خوب است که به میزان ۱۰ دقیقه ورزش سریع کنیم تا با …

۱۱ راهکار برای تندرستی در محل کار | چطور

chetor.com/4165-11-راهکار-تندرستی-در-محل-کار/

همه می‌دانیم نشستن پشت میز می‌تواند ما را به کُشتن دهد. … برطرف کردن اثرات منفیِ نشستن‌های طولانی مدت لازم است هر روز به مدت حداقل دو ساعت بیاستیم یا راه برویم.

آن ۹۰ روز جهنمی – ایسنا

www.isna.ir/news/95050110831/آن-۹۰-روز-جهنمی

۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – قاچاق‌برها گفتند که باید سوار یک کامیون یخچال‌دار حمل گوشت شویم. … گرفت و بلیت ترکیه را برایم فرستاد و گفت تا چند ساعت دیگر فرودگاه امام باشم. … یکی از قاچاق‌برها گفت باید تا انتهای دره پیاده راه برویم. …. یک روز صبح دو دختر ایرانی در کنار یک خانم کرد پشت میز من نشسته بودند و ایرانی حرف می‌زدند.

روایتی جالب و خواندنی از سفر کاملا اتفاقی چند اسپانیایی …

rahyafte.com/25430/روایتی-جالب-خواندنی-سفر-کاملا-اتفا/

۲۲ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – روایتی جالب و خواندنی از سفر کاملا اتفاقی چند اسپانیایی به قم! … بعد از پارک کردن ماشین، مجبور بودیم مسیری طولانی را پیاده راه برویم … نزدیک دفتر امور بین الملل که شدیم، دیدم آخوند پشت میز بهمراه دو نفر دیگر بیرون از اتاق منتظر ما هستند. … مان از صحبت هایش که بیش از دو ساعت طول کشیده بود پرت شده است.

۵ماجرای باور نکردنی از غسالخانه بهشت زهرا – بولتن نیوز

www.bultannews.com › صفحه نخست › اجتماعی

۲۹ مهر ۱۳۹۱ ه‍.ش. – به سمت بیابان فقط می دوید، انگار در مسابقه دو سرعت شرکت کرده بود. … مثل روزهای دیگر توی راه بازگشت به جسدهایی که در آن روز دیده بودم فکر می کردم. … نمی‌دانم چند ساعت با جهان آرا صحبت کردم و چه می‌خواستم فقط یادم هست که دیگر …… سلام اخه مرده مگه ترس داره ادم باید از زندش بترسه اگه مرده کاری از دستش بر می امد …

همه چیز درباره بیماری پانیک اتک (panic) / درمان حملات پانیک

teerex.ir › سلامت

۱۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – چند دقیقه بعد به عادت همیشه از پشت میز بلند شدم و برای قدم زدن به سمت درب خروجی به راه افتادم. …. بهترین راه درمان این بیماری شناخت کامل بیمار از بیماری است بدین … گاهی اوقات حمله‌های پانیک به یک یا دو حمله خلاصه نیم شوند و در فرد ….. من حدود سی سال دارم، تنهایی تو ماشین پشت فرمون نشسته بودم حدود ساعت ده و …

بهترین درمان دیسک کمر – مراقبت های پس از جراحی دیسک کمر

drheidarian.blogfa.com/category/44

شنا می تواند بعد از حدود ۸ هفته پس از جراحی دیسک بین مهره ای شروع شود . …. است برای چند روز پس از عمل بصورت تهوع، نفخ شکم و یبوست مشخص شود که باید اطلاع داده شود. … فشار روی کمر و پشت در حالت نشسته نسبت به حالت ایستاده بیشتر است . ….. درست بنشينيم يا بخوابيم يا راه برويم؛ مثلا موقع مطالعه، پشت‌ميز و صندلي قرار …

قهوه خونه لاغری – راه های ساده برای بالابردن متابولیسم

www.nikikon.blogfa.com/post/176

برای بالا نگه داشتن متابولیسم در ساعات پس از ترک باشگاه، باید یک یا دو بار در …. از برداشتن چند برگ کاغذ تا کارهای دیگر، بلند شده، نشسته یا چند قدم راه برویم. پژوهش ها نشان می دهد افرادی که حدود ۲ ساعت بدون تحرک پشت میز می نشینند، سطح …

داستانهای کوتاه و جذاب که آدم را به خود فرو می برد [آرشیو] – …

www.daneshju.ir/forum/sitemap/t-22486.html

۳۱ مرداد ۱۳۸۶ ه‍.ش. – زندگي نوشيدن قهوه است گروهي از فارغ التحصيلان پس از گذشت چند سال و تشكيل زندگي و رسيدن به موقعيت … سيني را روي ميز گذاشت و از ميهمانان خواست تا از خود پذيرايي كنند . … راه رفتن بیاموز زیرا هر روز باید از خودت تا خدا گام برداری. ….. در همان ساعت آن دانشمند دیگر ، آن که به خدایان اعتقاد داشت ، کتاب های مقدسِ

آن ۹۰ روز جهنمی | – قاچاق برها گفتند که باید سوار یک کامیون – …

www.ghatreh.com/news/nn33070759/روز-جهنمی

۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ساعت ها دلگیر و گرسنه در کوچه پس کوچه های شهر قدم زده بود. … یک روز به سفارتخانه آلمان مراجعه کردم و کنار در اصلی اش چند دقیقه ای نشستم آنجا با یک قاچاق … یکی از قاچاق برها گفت باید تا انتهای دره پیاده راه برویم. …. یک روز صبح دو دختر ایرانی در کنار یک خانم کرد پشت میز من نشسته بودند و ایرانی حرف می زدند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند – زندگی نامه زیبا و البته تکان …

www.damavandiau.ac.ir/fa/news/All/bodyView/600/0

شاهرخ هم با یقه باز و موهای به هم ریخته مقابل او روی صندلی نشسته بود. … تا وارد شدم داد زدم و گفتم: مادر خجالت بکش پاهات رو جمع کن ؛ بعد رفتم جلوی میز افسر و … با عصبانیت به شاهرخ نگاه کردم و بعد از چند لحظه گفتم: دوباره چیکار کردی؟ …. دو ساعت دیگه باید حرکت کنیم. باور کردنی نبود. دو ساعت بعد داخل اتوبوس بودیم. در راه مشهد.

بلایی که دامن گیر پشت میز نشینان می شود – مشرق

www.mashreghnews.ir/fa/…/بلایی-که-دامن-گیر-پشتمیز-نشینان-می-…

۱۲ بهمن ۱۳۹۰ ه‍.ش. – آیا شماهرروز بیشتر از ۶ ساعت پشت کامپیوترتان یا روی صندلی می … در اینصورت باید بدانید که ادامه این روند ممکن است سلامتی شما را به خطر … بعد از دو هفته نشسته کاری (حداقل ۶ ساعت در روز): … خب بعد از این همه عوارض، بهتر است به سراغ راه حل برویم. هر چند عوارض این کم تحرکی زیاد است اما راه حل های ساده ای هم دارد:

بیماری ای.ال.اس چیست؟ – ای ال اس ایران

www.alsiran.com/?p=92

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ه‍.ش. – متاسفانه ال ای اس دو سه ساله شخص را ویلچر نشین می کند و توان راه رفتن ….. برادر من چند وقته دچار ALS شده و الان باید تجهیزات پزشکی از قبیل ونتیلاتور و … … در دستم کردم مخصوصا پشت دست که بعد از ۷ – ۸ ساعت رفع شد در این مدت کف ….. بیماری ALS شروع بیماری مانند عقربه ساعت مثلاازدست چپ شروع شده بعد …

شفایافتگان – دپارتمان طب سنتی ایرانی حاج طالب

iraniantherapy.com/fashafayaftegan.aspx

چون در طب سنتي ايران بيماران شفا مي يابند نه درمان ، حتماً مي پرسيد مگر اين دو تفاوت دارند؟ …. طب سنتی ایران را هر چند خیلی دیر اما یافته ام و هیچ کلامی از آن را بصورت …. ۲۸ – درمان بيماري زونا تنها بايک بار حجامت ( در ۲۴ ساعت اول تشخيص زونا بيمار ….. خانم دکتر بسيار مهربان و مؤدب پشت ميز نشسته بود ، سلام کردم و اجازه خواستم و …

دانش آموزان کوشا

daneshamoooz.blogfa.com/

الف – پیش خوانی و پس خوانی : یعنی دانش آموز همیشه یک درس از معلم جلوتر باشد تا … باید راست باشد ، بایدضمن مطالعه و در وقتهای استراحت چشمها و وضع نشستن خود را … افرادی که ساعت زیادی در شبانه روز به مطالعه می پردازند باید فعالیت و حرکات … که چند ماه پیش نمرات حدود ۱۸ داشته اگر در حال حاضر نمرات حدود ۱۶ کسب می کند ، دو نمره …

دكتر دقاق زاده-متخصص طب فيزيكي وتوانبخشي – كمردرد

www.drdaghaghzadeh.blogfa.com/cat-11.aspx

هر دیسک کمر از دو قسمت تشکیل شده است یک قسمت داخلی (نوکلئوس) که حالت ژله‌ای … در انجام این تزریق داروهای استفاده شده پس از ۲۴ تا ۴۸ ساعت تاثیر درمانی خود را نشان … توسط پزشک امکان پذیر است، بنابراین افراد باید هرگز نگرانی به خود راه ندهند. …… برچسب‌ها: روش صحیح کار با رایانه, طرز صحیح نشستن پشت میز کامپیوتر, …

BBC Persian | وبلاگ بی بی سی فارسی | نماز جمعه در “الحرم …

www.bbc.co.uk/blogs/persian/2007/04/post_195.html

۱ اردیبهشت ۱۳۸۶ ه‍.ش. – همکارم امید را می بینم که پشت میزی نشسته و برای فیلمی که از اماکن مقدس بیت المقدس … ساعت شده دوازده و نیم و نمی خواهیم نماز را از دست بدهیم. در راه …

مشاوره تلفنی ورود به دانشگاه – برنامه ریزی برای کنکور ۹۵

kolbeyemoshavere.mihanblog.com/post/395

۱۵ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – آیا باید کلاس کنکور برویم؟ … برای اینکه شما فقط کمی به ظرافت تست پی ببرید، دو نکته را بیان می کنم. … روزانه چند ساعت باید درس بخوانیم تا در کنکور موفق شویم؟ ….. پس شما بایستی برای این که هدفمند شوید باید به این سوال جواب بدهید؟ … چند بار شده است که ۱۲ ساعت پشت میز نشسته اید و حالت درس خواندن …

چطور پشت کامپیوتر درست بشینیم – بیتوته

www.beytoote.com/health/prevention/just3-behind1-computer.html

نحوه صحیح نشستن پشت کامپیوتر طرز صحیح نشستن روی صندلی طرز … پس هر ۲۰ دقیقه یک بار از جای که نشسته اید بلند شوید و چند حرکت کششی ساده را انجام دهید. … به عبارت دیگر صفحه کلید باید دقیقا” روی میز و روبروی مانیتور باشد. … بعد از هر ساعت کار، کمی استراحت یا تغییر وضعیت برای حداقل ۵-۱۰ دقیقه لازم است.

الف – درمان معجزه‌آساي دردهاي سياتيكي

alef.ir/vdcc01qs02bqem8.ala2.html?163744

۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. – به گفته يك متخصص ارتوپدي، راه رفتن در آب كم عمق در پيشگيري و درمان … وي ادامه داد: افراد هنگام نشستن پشت ميز نبايد خم شوند، بلكه بايد كمر خود … دكتر جزايري در رابطه با نحوه درمان دردهاي سياتيكي افزود: درمراحل اوليه درمان براي فرد دو تا سه روز … بنابراين فرد بايد پس از ۴۸ ساعت استراحت به تدريج و با ملايمت …

۱۱ راهکار برای تندرستی در محل کار – رسانه خبری سلامت تهران …

sepidpoosh.ir › اخبار گوناگون

۲ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – همه می‌دانیم نشستن پشت میز می‌تواند ما را به کُشتن دهد. … منفیِ نشستن‌های طولانی مدت لازم است هر روز به مدت حداقل دو ساعت بیاستیم یا راه برویم. …. -صندلی باید دسته‌ داشته باشد تا در مواقع استراحت دستانتان روی آن قرار بگیرد. … شرکت کنید، همچنان می‌توانید در دفتر کارتان چند تمرین کششی و قدرتی انجام دهید.

نیروی هوایی ایران – سقوط از ارتفاع چهارهزارپایی

iranian-airforce.blogfa.com/cat-44.aspx

به دلیل تغییر برنامه مأموریت، ساعت هشت و نیم صبح، من و شماره دو به مقصد پایگاه کوت عراق … باید سریع به ایران بر می گشتم. … راه نجاتی برای هواپیما وجود نداشت. … بعد به چند جا تلفن زدند و از ساختمان بردندمان بیرون. … یک سرگرد نیروی هوایی پشت میز نشسته بود. … فرم هایی دادند، برای انتخاب کشوری که می خواهیم به آنجا برویم.

سیاه‌سرفه – دنیای این روزای من

zitana.blogfa.com/tag/دنیای-این-روزای-من?p=2

سیاه‌سرفه – دنیای این روزای من – ونه‌گات برایم گفت، روزی این دنیای دیوانه، باید که به آخر برسد. … و براش گفتم می‌خواهم بمیرم و گیتور گفت باید برویم ایتالیا تا حالت خوب شود و فوری ….. سخت‌تر این‌که در طول روز از پشت آن میزی که در یک اتاق شیشه‌ای بود وظیفه …. بویش به دیوارها می چسبید و شاید تا چند ساعت بعد از رفتنم می‌ماند.

شهریور ۱۳۸۷ – زایمان، شیرین ترین سختی دنیا

zaymanlinks.blogfa.com/8706.aspx

از دو شب قبلش شكمم بخصوص از ناف به پايين شروع كرده بود به خارش و چه خارشي به … خلاصه به من و چند تا خانوم ديگه هم كه اونجا بودند لباس اتاق عمل دادند و يك كيسه كه … براي بلند شدن و راه رفتن هم اصلا سختي نداشتم و هيچ دردي نداشتم حتي بعد از … موقع ويزيت ۴۸ ساعت بعد نيما هم گفتند كه نيما زردي داره و بايد فرداش بستري بشه و من …

کافه کافکا

qalampar.blogfa.com/

باید دیدن کسی بهانه ای بشود که حوصله کنی به ناصر خسرو بروی. … توریستهای آلمانی هم راه می رفتند که شلوارهای قشنگی پوشیده بودند. … خوش شانس بودیم که در چند قدمی ما روی زمین نشست و با توضیحات سد فرشید در پشت بلند …. و فصل تازه برایم از دیشب ساعت ۱۱ ، وقتی در بوستان کوچکی نشسته بودم، با بارانی ناگهانی آغاز شد.

سفرنامه تایلند – ستاره های اوز

www.ewazstars.com/safarname%20thailand.htm

باید دوساعت قبل از پرواز در فرودگاه بودم برای همین با وجودی که استرس داشتم به … سر من خالی بود وردیف میانی فقط یکنفر نشسته بود کنار من هم کسی نبود از این بابت … ساعت از ۱۱ شب گذشته بود وهنوز خیلی راه مانده بود تا به تایلند برسیم مانیتور …. رفتم محموطه بازی بود که چند ردیف صندلی با میز در فضای باز گذاشته بودند این …

هزار بادۀ ناخورده در رگ تاک است – علی دفتر، سأجمعُ کلَّ تاریخي

letterbox.blogfa.com/cat-25.aspx

نودوسه صدای من است که بغض را پس می‌زند و صاف و رسا درس می‌دهد. … برایم نوشته است: «زن توانمندی که می‌شناسم و تو هستی باید چمدانش را گوشۀ اتاقش بکارد». … چند ساعت پیش نشسته بودم پشت یکی از میزهای باغ فردوس و برای دخترک حرف می‌زدم. …. برویم جلوی کاخ، از جلوی بازار رد شویم و باز راه رفته را برگردیم و حرف بزنیم و حرف …

بعد از ارضا شدن حمام نمیریم و نمازمون قضا میشه :: خانواده برتر

khbartar.blog.ir/post/…/بعد-از-ارضا-شدن-حمام-نمیریم-و-نمازمون-قضا-می…

۱۷ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – پس یا باید بی خیال قضیه بشید یا اگه غسل برتون واجب شد؛ باید غسل کنید و حیاء و رودربایستی رو بزارید کنار. ….. چندساعت بعد دایی همسرم ب منزل ما اومدن با شیرینی تره دو کیلویی. …. من خودم از اقای قرایتی شنیدم که گفت اگر شرایط حمام ندارید ساعت را ۵ … نماز می تونی قضا بخونینین خدا راه گذاشته واسه هرکاری.

قصّه‌های دل‌شاد

https://delshade.wordpress.com/

روز سوم عید ساعت پنج ‌ِ بعد از ظهر، ماشین را در یکی از پس کوچه‌های فرمانیه پارک کردم. … مرد در جهت اشاره‌ی زن، راه افتاد و زیر لب ببخشید ِ گنگی هم گفت. … روبه رو پشت میز گرد شش نفره‌ای، درست وسط آش‌پزخانه نشسته بود. … داشتم توی سرم حساب می‌کردم عموی چنین خانواده‌ای باید حدوداً چند ساله باشد که سهیلا با ابروهای آویزان رو به من …

«گزارش به مردم» – دکتر خرسند

www.khorsand.org/main/archives/cat_uoeoeoeoe_oeu_uoeoeu.html

بهترش میکنم ۱۱- از وقتی که نامزد کردم (حدود ۵/۴ سال پیش) دو روز قبل از پریودم لک … پس از مصرف غذاهای چرب استرس و تپش قلب دارم -نفخ شکم – مصرف سيگار؟ ….. ولی درد و فشار هنوز در شکمم هست، مخصوصاً موقع ایستادن و راه رفتن و نشستن ….. دوباره چند ساعت ديگه همين پيش مي اومد چون همه اندامهاش از اين كاهش فشار از كار افتاده بود.

بیست و هفت هزار امضای الکترونیک فرهنگیان سراسر ایران …

www.asrarnameh.com/news.php?id=8212

۱۶ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – شما اگر حق خودت رو نمیتونی بگیری به دیگران نگو شما چند ساعت فلان بیسال . …… اینها حاضر نیستند به فرهنگیان دو میلیون وام دهند ولی به اساتید …… مثل عقاب نشستن بالا سرش که تا پنج هزارتومن زیر میزی گرفت انفصال از خدمتش کنن . …… فشار گاز کم می شود و هزاران دلیل دیگر باید به سرکار برویم چون اگر ما …

اردیبهشت ۱۳۸۶ – جهان نامرئی جن

www.jencom.blogfa.com/8602.aspx

در پایان باید گفت که جن مانند انسان بر دو جنس زن و مرد میباشد و صاحب فرزند می شود …. این زن و شوهر جوان پس از چند سال زندگی برای اینکه زن جوان از شکنجه ها و آزار واذیت … گربه سیاه به اندازه یک میز تلویزیون بود او روی دو پا راه می رفت بینی بزرگ قرمز و …. ساعت ۱۹ عصر روز بعد برای اجرای حکم طلاق به دفترخانه برویم و حضانت دو …

مدیریت در اختلافات زناشویی

ch3.ir/index.php?option=com_content&view=article&id…

در مورد راه های مدیریت اختلافات زناشویی توضیحاتی بفرمایید. … می توان صبر کرد تا آتش اختلاف بخوابد و بعد از چند ساعت یا چند روز ،آنرا بررسی کرد و بعد … در ریشه یابی اختلاف باید دو کار انجام داد: ریشه یابی سطحی و ریشه یابی عمقی . ….. باور کنید که کار بیرون سخت است حتی نشستن پشت میز و سرو کله زدن با ارباب رجوع.

سزارین و مراقبت های پس از آن، سزارین، عوارض سزارین، …

www.akairan.com/koodak/zaieman1/moraghebat.html

ممکن است هر چند ساعت داروی ضددرد به صورت تزریق یا شیاف دریافت کنید. … برای کاهش درد مادر باید دو طرف محل عمل را با دست یا بالش یا پتو نگه دارد تا درد او هنگام سرفه کردن کمتر شود. … می توانید برنامه راه رفتن را طوری تنظیم کنید که پس از دریافت مسکن باشد تا درد کمتری احساس کنید. …. تغییر نیمکت های مدرسه به میز ایستاده …

مشهورترین تاجر ایران چگونه از هیچ به همه چیز رسید؟/ در تجارت …

www.khabaronline.ir/detail/387410/Economy/commerce

۷ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – شاید از خوش خندگی زیاد باشد که دو خط خنده عمیق روی صورتش از کنار پره های … او پشت میز چوبی منبت کاری شده بزرگی نشسته و چهره اش به زحمت از … به این بورس راه پیدا کردم و روزى رسید که دیکته کننده قیمت زیره در جهان و ایران شدم. ….. اونم در عرض چند ساعت سود کردندخوب حالا این یعنی تجارت حلال؟۳۲درصد سود …

فروردین ۱۳۹۴ – دکتر جواد عاملی – blogfa.com

drameli.blogfa.com/1394/01

ناشتای انجام آزمایش معمولاً حدود ۱۲ تا ۱۴ ساعت است که در طی این مدت بیمار باید از خوردن … در این رژیم بیمار در بیمارستان بستری شده و پس از ۲۴-۴۸ ساعت روزه داری برایش …. که باشد، ایستاده یا نشسته و یا دراز کش، ناگهان برای چند ثانیه بیهوش می شود. …. اگر پشت میز کار هستید ارتفاع میز باید قدری باشد که بازوها روی آن قرار گیرد.

دوبي سل – گزارش برنامه

www.dobisel.blogfa.com/category/1

نزديك گردنه بوديم كه در فاصله دو متري گرگي را ديديم كه زير سنگي خوابيده بود و … پس از صعود از چند قسمت سنگي به قسمت باريكي رسيديم كه در فصل زمستان از آن به … به سمت يال منتهي به قله رفتيم و ساعت ۱۴ به قله رسيديم. … پشت مانع بسوت هم كاملا سنگي بود و بايد با دقت از آن پايين مي آمديم چون خيلي از ….. چرا راه دور برویم.

خاطرات بچه ی سرمحله

bachesaremahaleh.blogfa.com/

مادر می گفت رفته مسجد و بعد از نیم ساعت پدر اومد . …. دو راه پیش روی ما بود یکی سر کرایه کلک بزنیم و تو شلوغی اتو بوس وقتی شاگرد شوفر کرایه جمع می کرد یه ج.

ماجراهای زندگی من – زندگی زیر پوست من

undermyskin.persianblog.ir/tag/ماجراهای_زندگی_من

و تازه بخش بزرگ ماجرا مانده است که بعد عید باید بروم پرده بخرم و لوستر بخرم و … حدود ساعت ۵ بعد از ظهر بود و مشغول تهیه مقدمات شام بودم و پسرک هم در اتاق خودش خواب بود …. جمهور شوروی و امریکا روبروی هم پشت یک میز نشسته اند و کره زمین را گذاشته اند وسط ….. ما ساعت یک و نیم بعد از ظهر راه افتادیم و راس دو و نیم بهشت زهرا بودیم .

یه لیوان دندون مصنوعی

danduni91.blogfa.com/

شایدساعت یک که بشه، دو که بشهف سه که بشه حرف توو دهنم یخ کنه، … تا جلوی ِ ایستگاه بعدی تند تند راه رفتم، بعد احساس کردم چقدر باید الان خودم را بزنم … که انگار اول ِ دنیا یعنی همین الانی که انها نشسته اند پشت ان میز و قاب های ِسیاه و …. مطمئن نبودم که بعد از خستگی ِ چند ساعت حرف زدن و کار کردن ، حوصله ی آشپزی هم دارم یا نه.

مشاوره و روانشناسی

hbromand.blogfa.com/

۲- تعداد : اين اختلال را نمي توان با يك يا دو مورد از علائم گفته شد تشخيص داد حتماً مي بايست زمان استمرار و … ۵- بيقراري يا پيچ و تاب خوردن هنگام نشستن، در جايش آرام نمي گيرد. … بچه ها در روز چند ساعت پدر و مادر دارند؟ … تا دچار نا اميدي نشوند به نوعي آنها بايد انرژي گفتاري خود را تخليه كنند در اين راه بايد حوصله و وقت بگذاريم.

پایگاه اطلاع رسانی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران …

www.aja.ir/portal/Home/ShowPage.aspx?Object…ID…

بايد معني آژيرها و كارهايي را كه موقع حمله هوايي بايد براي حفظ جان انجام بگيرد آموزش … به دليل تغيير برنامه مأموريت، ساعت هشت و نيم صبح، من و شماره دو به مقصد … كوت بودم و آشيانه ها و ساختمان هاي اداري اطراف باند و چند فروند هواپيما را مي ديدم. … توي بنز آژيرداري هولمان دادند و راه افتاديم. … يك سرگرد نيروي هوايي پشت ميز نشسته بود.

BBC فارسی – ايران – کابینه بختیار؛ آن چند روز و آن چهارده نفر

www.bbc.com/…/110802_l78_bakhtiar_20th_anniv_sirous_amoozgar.s…

۱۵ مرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. – من چیزی نگفتم، ولی دکتر رزم آرا گفت پس من باید سری به زن و بچه هایم در … پنجشنبه، یک ربع به ساعت هشت، ساعت حکومت نظامی، دکتر احمد مدنی تلفن کرد که کجایی؟ … در دو سه جمله به هردوشان گفتم که در کابینه دکتر بختیار خواهم بود و به … می زد و خود دکتر بختیار پشت میز کوچکی نشسته بود و چیزی می نوشت.

عــــاشــــقــــانــــه – غمگین

tearmajnoon.blogfa.com/tag/غمگین

اینکه مثلا تـــــــــو ، ناگهان در آنسوی میز نشسته باشی ! …… همه و همه کافیه برای اینکه تو چند ساعت وسط اتاقت دراز بکشی و خیره بشی به سقف ، یک آه بلند بکشی و …

انجمن راسخون – مجله پزشکی : استخوان و مفاصل

rasekhoon.net › انجمن ها › علم و دانش › پزشکی و سلامت

این آسیب ها می تواند منجر به از دست دادن ساعت های کاری، کاهش درآمد و حتی از دست دادن ….. و پر فعالیت به سمت کم تحرکی و پشت میز نشینی و عدم تطابق صحیح وضعیت بدن …. برای حفظ عملكرد صحیح اجزاء كمر، باید همیشه در نشستن، ایستادن، راه رفتن و …. این دو عارضه معمولا با استراحت و گاه چند جلسه فیزیوتراپی قابل درمان هستند.

سرگذشت وحشتناک پسری که می‌خواست به اروپا برود | دمادم

damadam.ir › اخبار › روز پلاس › دسته‌بندی نشده

۶ روز پیش – ساعت ها دلگیر و گرسنه در کوچه پس کوچه های شهر قدم زده بود. … یک روز به سفارتخانه آلمان مراجعه کردم و کنار در اصلی اش چند دقیقه ای نشستم … یکی از قاچاق برها گفت باید تا انتهای دره پیاده راه برویم، نه چراغی روشن …. یک روز صبح دو دختر ایرانی در کنار یک خانم کرد پشت میز من نشسته بودند و ایرانی حرف می زدند.

سفر به میلان – بیا تا برویم

biyataberavim.persianblog.ir/tag/سفر_به_میلان

۲۲ فروردین ۱۳۹۰ ه‍.ش. – امشب باید کوله بار ببندیم و فردا به سمت اسپانیا حرکت کنیم. … پس همه با هم ساعت ۹:۳۰ صبح راه میفتیم به همراه تورگاید محلی برای دیدار …. آبی اینترنیلان است و قرمز آث میلان و این دو رقیب همیشگی این شهرند و هریک هواداران خود را دارند. …. میز شام با ۱۲ حواریونش است که مسیح در وسط تابلو پشت میز نشسته است.

و پرسه هایی که تا ادامه می روند … – روزگار خانم پرنده

g-elareh.blogfa.com/tag/روزگار-خانم-پرنده

پس نوشت : چیزی درون ما هست که ما را متفاوت می کند، چیزی که ما را متمایز می کند و برای … ب مسیری ک باید برای رسیدن ب کلاس آموزشی در ساعت دو بعد از ظهر؛ طی کنم ، ک ….. حرکت کرد و من چند دقیقه ای بود ک خوابم برده بود، دو دختری ک پشت سرم نشستهراه دريا را گم كرده خودش را ب ديواره هاي تُنگ كوچك دلم مي كوبد، پشت ميز ناهار خوري …

روزهای من – روزنگار خانم شین

mrsshin.persianblog.ir/tag/روزهای_من

به بهانه دورهمی بچه‌های معماری ملی بعد از خدا می داند چند سال … هنوز می‌توانست به من این توهم خوشایند را بدهد که آینده پیش رویم است نه پشت سرم. …. باید رهایش کنم. راه ادامه دارد. لیلا هم برود کنار سارای میهمانی خداحافظی بنشیند و از دور ….. موجها یکی دو ساعت بعد آرام گرفتند. … بعد همانطور که نشسته ام پشت میز خاکی ام، به او حسادت می کنم.

وقتی در متنِ خیابان سقوط می‌شوی – لا به لای روزمرگی ها

new-nr.blogfa.com/tag/لا-به-لای-روزمرگی-ها

قدم‌هایم را داده بودم به خیابان فلسطین و با خودم چند بار تکرار کرده بودم که کنف شده‌ای ….. ولی راستش رو بخوای این قطار داره تند‌تر از چیزی که باید، راه می‌ره، نمی‌ذاره درست ….. و آنجا را نگه کن، دعوای خیابانی دو مرد با کیف‌های سامسونت در ساعت پنج عصر. آه. … یک کفتر چاهی هم آمده است و نشسته است همین جا، از پشت شیشه زل زده است به من.

سفرنامه تایلند( بانکوک+پاتایا) | لست سکند – تور لحظه آخری

www.lastsecond.ir/news/s95-Bangkok-Pattaya-1/cpn/2/

پس از دو سه ساعت خواب، از هتل بیرون زدیم و نخستین رستوران تایلندی را برای خوردن نخستین …. چون اگر با تاکسی می‌آمدیم معلوم نبود چند ساعت از وقتمان تلف می‌شد. … را از دست داده و باید پابرهنه به خیابان برویم که پس از دقایقی گشتن، پیدا کردیم. … پس از مستقر شدن در کشتی و نشستن پشت میز، یک گارسون تایلندی منویی برای …

مصاحبه ها – دکتر شهرام صادقی

www.shahramsadeghi.com/2010-08…/55-2010-08-29-18-58-35.html

۸ دی ۱۳۹۱ ه‍.ش. – یک نفر را در نظر بگیرید که نشسته و فقط انگشتان‌اش را تکان می‌دهد. … اگر برای لاغر شدن ایروبیک انجام می‌دهید باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ … توصیه می‌شود حدود یک ساعت قبل از ورزش از خوردن غذاهای چرب پرهیز کنید. ….. و سپس بند دیگر را بیندازید یا اینکه کوله را روی میز گذاشته و همزمان هر دو بند را بیندازید .

یبوست چگونه درمان میشود – تالار گفتگوی هم میهن – …

forum.hammihan.com › … › پزشکی و سلامت › بیماری ها و داروها
۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ۱۵پست – ‏۳ نویسنده

اول از همه باید توجه داشت كه عادت دفع در همه افراد یكسان نیست و بعضی …. ١- با توجه به فیزیولوژی بدن و احساس دفع پس از خوردن غذا وخصوصا … اول انکه مصرف فیبر موجب رفع سریع یبوست نمی شود و ممکن است چند ….. اگر شغل شما به گونه ای است که مجبورید ساعت ها پشت میز بنشینید، ممکن است دچار یبوست شوید.

بیا تا برویم ……. – سفرنامه آنتاليا

biyataberavimsafar.blogfa.com/cat-9.aspx

ساعت ۱۲ رسيدم فرودگاه امام و بعد از ۸ ساعت تو راه بودن خيلي خسته شده بوديم . … صبحونه كامل بود و هر چي مي خواستي روي ۳ رديف ميز بلند داخل سالن بود . … كه تفاوت ارتفاع داشت و آبش فوق العاده تميز و شفاف بود كنار استخر چند تا مربي با …. با يك ميني بوس با راهنمايي يك پيرمرد مهربون به سمت هتل برگشتيم بايد دو بار ميني بوس …

۲۴ ساعت در خواب و بیداری – ویکی‌نبشته

https://fa.wikisource.org/wiki/۲۴_ساعت_در_خواب_و_بیداری

۸ بهمن ۱۳۸۶ ه‍.ش. – از این رو فقط بیست و چهار ساعت آخر را شرح می دهم که فکر می کنم خسته کننده هم نباشد. البته ناچارم این را هم بگویم که چطور شد من و پدرم به تهران آمدیم: چند ماهی بود که … ما چهار تا نشسته بودیم روی سکوی بانک و می گفتیم که کجا برویم تاس …. دخترها پیراهن کوتاه خوشرنگی پوشیده بودند و در دو طرف پسر راه می رفتند.

بهامین – زیباترین شعرهای عاشقانه

b10411.blogfa.com/author-b10411.aspx

نگارش در تاريخ یکشنبه هفتم شهریور ۱۳۹۵ توسط بهامین. نه ساعت. آغازم می کند. نه تقویم … پشت دیوار همین کوچــه به دارم بزنید. من که رفتم … اینجا فقط دو خط موازی نشسته است …. راه نجات از شب گیسوی دوست نیست … جواب حسرت این چند سال من شده ای … کجا باید برم بی تو، تویی که قدّ ِ دنیامی … آتش عشق پس از مرگ نگردد خاموش.

کوله پشتی نارنجی – سفرنامه اندونزی (بوکیت تینگی)

orangebackpack.blogfa.com/post/27

پشت صحنه ی سفر به سوماترا. نشسته ام پشت میز کامپیوتر. … با خودم فکر می کنم چند ساعت فاصله است از یخبندان اتریش تا گرمای اندونزی. … سایتش هنوز کامل نبود و من در عرض دو هفته بالغ بر ۱۰۰۰ عکس را برایش اصلاح، … از باتام باید به پکان بارو پرواز می کردیم تا از آنجا با اتوبوس خودمان را به بوکیت تینگی برسانیم.

دل گفته ها

zabedini.blogfa.com/

دل گفته ها – حرفهای زیادی هست که حرف دله و باید گفته بشه. اینجا بهترین … بعد هم گفت که یک روز قبل از ساعت ۵ عصر بروم آنجا و از نزدیک صحبت کنم. ….. خدا مي داند تا برويم پيش دکتر و برگرديم چند هزار سناريو و اتفاق ناگوار را دوره کردم. تا آمديم …. ديدم يک اتاق باز است و آقاي بيش از حد درشت اندامي پشت ميز لختي نشسته است.

كسي كه هيچ كس نبود ;حسين پناهي;

tazyane.blogfa.com/

و ساعت ده دقیقه از دوی نیمه شب گذشته است ! … بیا یک روز به قبرستان نیچه برویم … خدا چند سالی ست که از شهر ِ مکّه رفته و انسانها به دور ِ خویش میگردند ! … و چقدر باید دوباره راه ِ طولانی را طی کنم ، تا به خانه ی خویش برگردم … میز ها منتطر کلافگی اند … دو دور،. سه دور،. چهار دور… ولی سرانجام شَته هم که باشی از پا خواهی افتاد! پس می …

۳۶۶٫آنچه گذشت… – ما به هم وصلیم!

mojimary811001.persianblog.ir/post/401/

۱۹ تیر ۱۳۹۰ ه‍.ش. – به سمت حمام رفتم و چند دقیقه بعد بدون هیچ درد و علامتی آمدم تا بقیه صبحانه ام را بخورم. … از صحبت هایش با دکتر فهمیدم که باید آماده شوم تا برویم. … بلند از خدا خواستم که تا دو ساعت دیگر دوتایی به خانه برگردیم و همه چیز یک … خانمی پشت میز نشسته بود. ….. اپیدورال شد، زور زد، راه رفت، از زور درد روی زمین نشست.

مطالب جدیدتر – گوریل فهیم

gouril.blogfa.com/?p=4

۱۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – … را فشار می‌دهم و خاطرات گذشته‌ام را یکی پس از دیگر در ذهنم بلغور می‌کنم. … بیا با هم راه برویمچند ساعت بعد در بطری را باز کرد و شروع به نوشیدن از آن کرد. …. پشت ميز كنفرانس نشسته بودم و چهار تا مهندس درست حسابي و زن و بچه دار (!) … دو ساعت بايد در آن محوطه ي درندشت وقت مي گذراندم تا موقع اكران فيلم برسد.

يك بستر و دو رويا | جدید آنلاین

www.jadidonline.com/story/19062007/fq/afg_travelogue

۲۹ خرداد ۱۳۸۶ ه‍.ش. – پس از سه ساعت به تايباد می‌رسيم وايست بازرسی اصلی. … پس بايد منتظر نشست تا آب خودش پايين برود! … تا اين که کم کم پايين می‌رود و پس از چند ساعت معطلی راه می‌افتيم. … ماشين فروشی هستند که ديوار و سقف ندارند و فروشنده پشت يک ميز آنها را …. بعد از غذا در هر گوشه چند نفر نشسته اند و ورق بازی می‌کنند، چای …

روایت دردهای من (قسمت چهارم) – PEZHVAKE-IRAN DOT COM

www.pezhvakeiran.com/maghaleh-61250.html

بعد از چند روز برگشتم کوه نزد علی و صادقانه آنچه در نامه نوشته شده بود بیان کردم. … سازمان من را مامور کرده تو را قانع کنم تا همراهم به بغداد بیایی و در بین راه هیچ مشکلی و … یک ساعت بعد در وانت سفید رنگی که یک مرد میانسال راننده آن بود، به همراه دو … یک نفر لباس شخصی به تن داشت و پشت میز نشسته بود بلند شد و به استقبال آمد و …

صدای معلم (سخن معلم سابق) | تجربه ی یک معلم روستایی : …

sedayemoallem.ir/…/6192-تجربه-ی-یک-معلم-روستایی-معضلی-به-نام-…

۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اونا تا ساعت دو هستن و برنامه روزهای هفته تو باهاشون هماهنگ کن. … تو مسیر راه از چند نفر آدرس مدرسه رو پرسیدم و به راهم ادامه دادم. مدرسه درست آخر روستا بود و باید از جلوی همه روستا رد میشدی و انگار از دیدن یه غریبه تعجب می کردن. … یه آقایی که چهره ی ملایم تری داشت پشت میز نشسته بود و دو نفر دیگه که سیاه و بد اخلاق …

اروپا – عاشق سفر

iranusa.persianblog.ir/tag/اروپا

۲۰ مهر ۱۳۹۰ ه‍.ش. – هزینه توقف ۱۲ ساعته پارکینگ، ۲۶ یورو و ۲۴ ساعت ۳۰ یورو و کمتر از ۱۲ ساعت هم همان ۱۲ ساعت حساب میشد! … بعضی از شهرهای دنیا نام ونیز را یدک میکشند – منبع- که چند تا از آنها شامل: …. از شهر پاریس تا مرز سوئیس بیش از ۵۰۰ کیلومتر راه طی کردیم تا به Basel … از من هم در حالی که پشت فرمان نشسته بودم پرسید.

سفر نامه های تاریخی به ایران |

arqir.com/380/

۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ه‍.ش. – سپیده دم ۲۲ ژوئیه ۱۹۱۰ میلادی، ساعت چهار بامداد کشتی بخار خرامان به بندر … در عقب قایق دو زن نشسته اند، که سرا پای بدنشان را پارچه سیاه پوشانده و …. نه میزی دارم و نه تختخوابی، پشت به بالش و مخده روی زانو هایم چیز می ….. از این دوراهی تا دماوند هفت ساعت راه است می خواهم قبل از غروب آفتاب به آنجا برسم، و چند ساعت …

زنده به گور – صادق هدایت

nami123.persiangig.com/zbg.htm

نفسم پس میرود ، از چشمهایم اشك میریزد، دهانم بدمزه است ، سرم گیج میخورد، قلبم … فاصله بفاصله آن دو مرغ سیاه كه جلو یكدیگر روی شاخه نشسته اند ، یكی از آنها … كوچكترین احساسات یا كوچكترین خیال گذرنده ای ، باید سرتاسر زندگانی خودم را شرح بدهم و آن ممكن نیست . …. نیت كردم دیدم سه ساعت و نیم پشت سر هم با ورق فال میگرفتم .

زایمان طبیعی

www.naturalgivingbirth.niniweblog.com/

از وقتی متوجه شدم باردارم نگران درد زايمان بودم تا جایی که اطمینان داشتم باید سزارین کنم. …. مي چيدم زير پاهام ،‌علاوه بر ورم، پاهام درد هم ميكرد ، نمازم رو نشسته روي صندلي ميخوندم . … مثلا فكر مي كردم كه تا ساعت ۴ زايمان ميكنم ولي زهي خيال باطل! ….. پس نبايد انتظار داشت بچه ما مثلا دو كيلو نيمي باشه دوم اينكه فكر ميكنم به تغذيه هم …

روایتی جالب و خواندنی از سفر کاملا اتفاقی چند اسپانیایی …

jamiatalmurtaza.ir/?p=539

۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. – دو دختر و دو پسر اسپانیایی که از دوستان چند سال پیش دانشجویی من در سوئد … منتهی از ورودی قم دیگر رد شده ای و باید همینجا دور بزنی. … بعد از پارک کردن ماشین، مجبور بودیم مسیری طولانی را پیاده راه برویم و … پشت میز هم یک آخوند نشسته بود. … مان از صحبت هایش که بیش از دو ساعت طول کشیده بود پرت شده است.

حنظله شهداي استان كرمان – نقطه نیوز

noghtehnews.ir/fa/news/610/حنظله-شهداي-استان-كرمان

۴ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. – پس از آن به مدت هفت ماه بخشدار جبالبارز در شهرستان جيرفت شد و با رسيدگي … ناصر كه پشت فرمان ماشين نشسته بود، كنارشان ايستاد و سوارشان كرد تا به مقصد برساندشان. … راه زياد است. … بايد سي كيلومتر پياده برويم تا به روستا برسيم؛ اشكالي ندارد؟ … دو ساعت بعد، ناصر با لباس كار و پوتين آمد توي بخشداري.

رضا ساکی

اصلا ویرش گرفته بود به قول خودش از بُزرو بالا برود و آن پشت را ببیند. … ساعت هشت صبح گشتی‌‌ها طبق معمول آمدند و بعد از چند دقیقه رفتند. … بلند شو برویم. … عمل کنیم نمی‌توانستیم دو ساعت بیشتر در هر خانه بمانیم و باید خانه را عوض می‌کردیم. …. ده‌دار، ده‌یار، ده‌خوار و ده‌‌بار دور میز جلسات نشسته بودند تا مهم‌ترین جلسه تاریخ ده را …

+آنچه باید درمورد نوزادان بدانیم+ – صفحه ۱ – نی نی سایت

www.ninisite.com › … › پيش از بارداري › آمادگي و اقدام براي بارداري
۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. – ۲۰پست – ‏۵ نویسنده

در این‌ زمینه‌، مادر باید چند روز و چندشب‌ پاهای‌ کودک‌ را بپوشاند تا … معمولا پس از غذا به دلیل پر شدن معده، کودکان دچار سکسکه می‌شوند، اما گاهی ممکن … اما خود به خود و عموما در دو ماهگی کاهش می یابد. … نکته: بهترین راه درمان صبرکردن است. ….. سپس با دست دیگر ناحیه پشت نوزاد را در جهت عقربه‌های ساعت به آرامی بمالید.

سفرنامه‌های منتخب ایران‌گردی: اندیمشک، دزفول، شوش، هفت تپه …

www.anobanini.ir/itinerary/fa/2005/02/_82.php

ساعت۳ صبح روز ۲۰ بهمن راه افتادم که به راه آهن بروم و بليط بگيريم. … هم کوپه اي هاي بهروز دو زوج جوان بودند که خيلي شيک و مرتب نشسته بودند و يکيشان … ساعت ۸ نشده بود که به ايستگاه انديمشک رسيديم و بايد پياده ميشديم. رفتيم پائين و چند دقيقه اي جلوي ايستگاه دور زديم و تصميم گرفتيم به دزفول برويم و آنجا مستقر شويم.

بخش نخست – انسان شناسی و فرهنگ | انسان‌شناسی، علمی‌ترین …

www.anthropology.ir/article/30072

دو آقای ایرانی که می‌خواستند برای ایام نوروز تاجیکستان را بگردند کنارم نشسته بودند. درباره نحوه … نیم ساعت آخر پرواز از روی مناطق کوهستانی بسیار زیبایی رد شدیم. به نظرم … اولین جایی که سیم‌کارت می‌فروخت بهم گفت: باید پاسپورت تاجیکی داشته باشی! …. توی راه به خدیجه خانم زنگ زدم که بیاید و کرایه یک شب را بگیرد.

اخبار آخرالزمان – موعود

mouood.org/component/k2/itemlist/…/14-end-of-the-times-news.html?…

مدیر پشت خط می‌آید و درباره شرایط ثبت نام می‌گوید: باید حضوری تشریف … شهریه تا ساعت ۱۲ ظهر ماهیانه ۱۲۰ هزار تومان است و بعد از آن به ازای هر ساعت ۱۰ هزار تومان …. که در روستا فرود آمده بود، به یکی از پایگاه‌های آمریکایی منتقل کردند و پس از دو روز …. روزنامه‌هایی که روی میز منشی است قرار می‌گیرد تا ۲۰ روز به چند ساعت تغییر کند.

فواید ایستادن در محل کار – دانلبود جدید نود و چهار

downloadnew94.parsiblog.com/Posts/192/

۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ۹ ساعت پیش – ررسی های متعددی در مورد مضرات نشستن های طولانی مدت انجام گرفته؛ اما این … که افراد چند ساعت از روز را باید در محل کار به صورت ایستاده بگذرانند. …. ایستادن به مدت دو ساعت در روز و کنترل سطح کلسترول، چربی . … این کلمه تصورات مختلفی را در ذهن ایجاد می‌کند: از نشستن پشت میز گرفته، خیره شدن …

خواب زمستانی

blog.maryammomeni.com/

۲ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – زیگورات چغازنبیل و خیلی از تاریخ چند هزارساله سرزمین را تانیا و شوهرش طی کاوش‌هایی … این سفالینه‌ها و همه‌ اشیا را باید می‌شستیم و بعد پاک می‌کردیم. … پس از یک ساعت توانسته بودم آن قدر از این قطعات عاج دربیاورم که به طرز قرار …. پیاده‌روی‌ روزمره وقتی از نشستن پشت میز خسته می‌شدم ذهنم را را باز می‌کرد و هوای …

[PDF]ﺳﺎﻋﺖ در ﺧﻮاب و ٢٤ ﺑﯿﺪارى ﺻﻤﺪ ﺑﮫﺮﻧﮕﯽ

samadbehrangi.com/…/24SaatDarkhabVaBidari(www.samadbehrangi.co…

ﺑﻨﻮﯾﺴﻢ ﭼﻨﺪ ﮐﺘﺎب ﻣﯽ ﺷﻮد و ﺷﺎﯾﺪ ھﻢ ھﻤﻪ را ﺧﺴﺘﻪ ﮐﻨﺪ . از اﯾﻦ رو ﻓﻘﻂ … اﺣﻤﺪ ﺣﺴﯿﻦ ﺑﻮد و دوﺗﺎى دﯾﮕﺮ ﺑﻮدﻧﺪ ﮐﻪ ﯾﮏ ﺳﺎﻋﺖ ﭘﯿﺶ … ﺑﻌﺪ دو. ﺗﺎﯾﯽ ﻧﮕﺎه ﮐﺮدﻧﺪ ﺑﻪ ﻗﺎﺳﻢ . ﺑﻌﺪ ﺳﻪ ﺗﺎﯾﯽ ﻧﮕﺎه ﮐﺮدﻧﺪ ﺑﻪ ﻣﻦ. : ﭼﮑﺎر ﺑﮑﻨﯿﻢ ؟ ﺷﺮ راه ﺑﯿﻨﺪازﯾﻢ ﯾﺎ ﺑﮕﺬارﯾﻢ ھﺮھﺮ ﺑﺨﻨﺪﻧﺪ و ….. ﻧﺸﺴﺘﻪ. ام ﭘﺸﺖ ﺗﻮ دﯾﮕﺮ ﭼﺮا داد ﻣﯽ زﻧﯽ ؟ ﺷﺘﺮ از دﯾﺪن ﻣﻦ ﺧﻮﺷﺤﺎل ﺷﺪ و ﮐﻤﯽ ﺳﻘﺰ ﺑﻪ دھﺎﻧﺶ … ﻣﯽ ﮐﺮد . ﺷﺘﺮ ﮔﻔﺖ. : ﺑﺮوﯾﻢ ﭘﺎﯾﯿﻦ . ﺷﺎم ﺣﺎﺿﺮ اﺳﺖ . ﻣﻦ ﮔﻔﺘﻢ. : ﭘﺲ ﺻﺎﺣﺐ ﺑﺎغ ﮐﺠﺎﺳﺖ ؟ ﺷﺘﺮ ﮔﻔﺖ.

KHAMENEI.IR – نسخه قابل چاپ کلیدواژه مذاکره با آمریکا

farsi.khamenei.ir/keyword-print?id=1045

پس، از مذاکره استفاده میکند، از مبادلات اقتصادی استفاده میکند، از تحریم … روزگار مذاکره هم هست؛ باید در مذاکره قوی بود و جوری باید مذاکره کرد که بعد سرمان کلاه نرود. ….. بعد از آنکه که مذاکره‌کنندگان ما مذاکره‌شان تمام شد، بعد از چند ساعت بیانیّه‌ی کاخ …. اصلاً مذاکره و نشستن پشت میز مذاکره و بحث کردن و بگومگو کردن برای چه بود؟

الآنگی

تو ماشین کنارم نشسته و میگه تو چی شد که نقشه بردار شدی ؟ میگم هیچی. دبیرستان که تموم شد یه امتحان ازمون گرفتن که پنج ساعت پشت هم باید تمام سوالات چهار سال …

نسخه چاپی

khordadnews.ir/fa/print/44499

۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. – همیشه باید ساک سفرت به راه باشد و بیشتر از هر چیز به مسابقه‌ای فکر … ساعت از ۲ بامداد هم گذشته و پس از سفری دو ساعته در نقطه‌ای میان قزوین و … پلاستیکی زرد رنگ غذاخوری نشسته و تعارف می‌کند پیش او بنشینیم. … نوری آن زمان هم دستیار ایراندوست، سرمربی تیم در ملوان بود و حالا هم پس از چهار سال، چند وقتی …

ناگفته‌های ۴۰ ماه حصر در سفارت – محمدعلی

www.entekhab.ir/fa/news/212234/ناگفته‌های-۴۰-ماه-حصر-در-سفارت

۷ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – بودند کسانی که پس از سپری کردن چند سال در خارج با عنوان سفیر، تازه رساله … تا ساعت دو بعدازظهر در وزارتخانه بودم و از آنجا برای شرکت در کلاس‌های دوره فوق … آقای افشار پشت میز مجللی نشسته بود و کنار دیوار آقایان دکتر شاپور بهرامی …. یک هیأت بلندپایه ارتشی مهمانی شام برپاست و باید مستقیماً به آنجا برویم.

چرا دولت ساعت کار کارمندان را کم نکرد؟ – صراط

www.seratnews.ir/fa/news/…/چرا-دولت-ساعت-کار-کارمندان-را-کم-نکرد

۸ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – صراط: روزنامه وطن امروز با اشاره به تغییر نکردن ساعت کار ادارات در ماه رمضان نوشت: …… وقت به اداره ای رفتیم یک مشت بی خاصیت که با پارتی رو میز نشستن دیدیم … کارمندا همین جوری کار نمی کنن چه برسه دو ساعت از ساعت کاریشون کم کنن … عقل مدیران تدبیر داره، فکر کن ما ساعت چند باید راه بیفتیم به طرف اداره

پایگاه خبری تحلیلی جمهوریت – «سعید عسگر» ۱۴ سال پس از …

www.jomhouriat.ir/fa/…/«سعید-عسگر»-۱۴-سال-پس-از-«ترور-حجاریان»

۲۷ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – ساده‌ترین راه، آخرینش بود. … پس از احوال‌پرسی کوتاهی، نام رییس امور ایثارگران بسیج را پرسیدم. … چند نفری که تنها مشتری‌های آن ساعت قهوه‌خانه بودند، روی یکی از نیمکت‌ها … می‌گفت: «دو سالی می‌شود که سعید را ندیده‌ام. … لحظه‌ای که وارد آژانس شدم مرد جوان سی‌وچند ساله‌ای، ایستاده پشت میز، در حال صحبت با تلفن بود.

داستانی از امیر بیگدلی – مجله ادبی پیاده رو

www.piadero.ir/portal/index.php?do=post&id=835

باور کردن خبر مرگ پدرزنم آن هم چند ساعت بعد از اينكه او را ديده بودم سخت بود. … گوشه اتاق، سميرا- خواهر كوچكشان – پشت به ديوار داده بود. … و گفت که بايد همانروز براي باطل كردن شناسنامه و خرید قبر برويم بهشت زهرا. … آنجا بود كه جمشيد خان را پس از چند سال دوباره ديدم. … سر كشيدم؛ مادرزنم با جمشيد خان نشسته بودند دور ميز آشپزخانه.

ظلم به دیگران – درس هايي از قرآن

gharaati.ir/show.php?page=darsha&id=1441

در بحث ظلم اول سراغ قرآن برویم و هشدارهایی كه قرآن به ظالم داده است مطرح كنیم. … چند حدیث داریم(در كافی و بحار) اگر مظلومی آه بكشد، آه مظلوم بالا می‌رود و دعایش … كه آدم صبح به صبح نگاه كند و ببیند كه پشت میزی نشسته كه پایه میز روی خون … اینها همه حرف مفصل دارد منتهی من سرانگشتی بیان می‌كنم و گرنه خود لقمه حرام یك ساعت حرف دارد.

شاه گفت به جان مصدق آسیبی نرسد – تاریخ ایرانی

tarikhirani.ir/Modules/files/Phtml/files.PrintVersion.Html.php?…

۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ساعت از دو بعدازظهر گذشته بود و تازه صرف ناهار به پایان رسیده بود که … بودیم و چشم به تلفنی دوخته بودیم که در گوشه اطاق روی میز قرار داشت. … چند دقیقه بعد اتومبیل حامل آن‌ها در حالی که آقای مقدم پشت رل نشسته … هم به شهر برویم، چون قاعدتا نصیری و باتمانقلیچ می‌بایستی تا به حال کار خودشان را انجام داده باشند.

دسته بندي:
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد

4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
کدبازان